SICAK HABER

Mucurlular Hasret Giderdi!

İstanbul faaliyet gösteren Kırşehir Mucur Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri düzenlenen toplantıda bir araya gelerek dernek yönetimi ve üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Kırşehir Haberleri 29 Ekim 2018 19:10
Mucurlular Hasret Giderdi!
-A +A

         İstanbul faaliyet gösteren Kırşehir Mucur Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri düzenlenen toplantıda bir araya gelerek dernek yönetimi ve üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
+Kırşehir Mucur Derneği Haziran 2018 yılı genel kurul toplantısında dernek başkanı Tahir Canatan, Başkan Yardımcıları Şemsettin Akiner ve Süreyya Öztürk, muhasip üye Murat Şahin, yönetim kurulu üyeleri Ali Toker, Ayşe Çağlayan ve Utku Şimşek, denetim kurulu üyeleri Ahmet Ala, Serkan Çağlayan ve Gökçe Yıldırım olarak belirlenmiştir. Beşiktaş Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Güven Dağıstan’ın desteği ile Beşiktaş Belediyesi Sanatçılar Parkında düzenlenen kahvaltıya; Kırşehir Öğrenim Gençliğine Yardım Derneği Başkanı aynı zamanda İstanbul Mucur Derneği Onursal Başkanı Refik Yücesan, İş adamı Ufuk Yücesan, Şeref Tamtürk, Dr. Bektaş Yıldırım, Koç Grubu Emekli Müdürü Aydın Çağlayan, Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili, Genel Sekreteri ve Anadolu Gazetesi kurucu sahibi Ali Çetin, Kırşehirliler Vakfı Kurucular Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Çağlayan, TRT eski spikeri ve Bengü Türk, program yapımcısı Abdurrahman Keskin, “Bir Bozlak Hikayesi” sunucusu Serhat Ulaşkan, Orman Mühendisi Atilla Yıldırım, Av. Gökçe Yıldırım, Kağıthane Halk Eğitim müdürü Hüseyin Çömlek, Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı ve sanatçı Ünal Kaya, sanatçı Yeşim Köksal, Serkan Çağlayan, Recep Altuntaş, tüm yönetim ve denetim kurulu üyeleri ve Mucurlu hemşeriler katıldı.
GAYRET VE ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ
         Kırşehir Mucur Derneği Başkanı Tahir Canatan gerçekleşen toplantıda bir konuşma yaptı. Cabatan konuşmasında, “Memleketimiz olmasıyla gurur duyduğumuz Kırşehir Mucur’a hak ettiği değer ve önemi, gerçekleştireceği faaliyetlerle ortaya koymaya çalışan derneğimizin yönetim kuruluna seçilmiş olmak başta ben olmak üzere tüm yönetim ve denetim kurulu üyelerini onurlandırmış ve gayrete getirmiştir. Bu şevk ve heyecanla biz dernek yönetimi olarak; tüzüğümüzde de belirtilen, Kırşehir Mucurlular arasındaki sosyal dayanışmayı sağlamak amacını gerçekleştirmek için büyük bir gayret ve özveri ile çalışma azim ve kararındayız” ifadelerini kullandı.
FİKİR VE TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUZ
Kırşehir ve Mucur olmak üzere güzel ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerine sahip bölgelerine geziler dernek olarak geziler düzenleyeceklerini dile getiren Başkan Canatan, “Yönetim olarak yapacağımız üye ziyaretleri, kaynaşma toplantıları, kahvaltılar, iftar ve akşam yemekleri düzenlemek konularında çalışmalar yapmaktayız. Bu tür faaliyetlerin çeşitlendirilmesi ve artırılması konusunda siz değerli üyelerimizin fikir ve tekliflerini de dernek yönetimi olarak bekliyoruz. Biz yeni yönetim kurulu olarak; derneğimizin, resmî kurumlara ve siz üyelerimize karşı olan sorumluluklarını daha iyi yerine getirebilmek amacıyla sağlam bir kurumsal ve finansal yapıya kavuşmasını hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda, derneğimize ait potansiyel vergi numarası, bir banka hesabı açılmış ve IBAN numarası alınmıştır. İlk iş olarak yaptığımız bu zorunlu ve yasal düzenlemeler, derneğimizin kurumsal ve finansal yapısının oluşturulması ve kontrolüne büyük katkılar sağlayacaktır” şeklinde konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Altan Dural Hollanda

10:28 30 Ekim 2018

Kirsehir ve Mucurlular dernegini basarilarindan dolayi kutlar butun yonetime selam ve sevgiler Ayricada Semsettin Akinere selamlar
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/26%20Nisan%20Cuma-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı