Onur Köksal Kırşehir İçin Hazır!

Kırşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isimlerden bir tanesi de Konya Selçuk Üniversitesi'nden Doç. Dr Onur Köksal oldu.

Kırşehir Haberleri 1 Ekim 2018 19:11
Onur Köksal Kırşehir İçin Hazır!
-A +A

              Kırşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isimlerden bir tanesi de Konya Selçuk Üniversitesi'nden Doç. Dr Onur Köksal oldu. "Onurlu bir Kırşehir" parolasıyla yolan çıkan Onur Köksal yaptığı açıklamada Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.
             Onur Köksal yaptığı basın açıklamasında " Kırşehirimiz için çıktık yola. Son iki yılımızı Kırşehirimiz için neler yapabiliriz diyerek gece gündüz çalıştık ve 40 etkin ve yetkin proje ortaya koyduk. Dünyanın 35 ülkesine akademik çalışmalar için gittik. Gittiğimiz heryerde didik şehirleri inceledik. Bunlarda yurdumuzda Kırşehirimiz'de olmalı dedik. Niyetimizi halis tuttuk. Kavga etmeye değil çalışmaya niyet ettik. Küslük olmayacak dedik ve Besmele ile yola çıktık. Gönülleri hak bilerek gönüller kırmamaya yemin ettik. Garibin, yetimin, fukaranın hakkını korumak için yola çıktık. Beddua etmemeye ve ettirmemeye and içtik. Kapılarımız hiç bir zaman kapalı olmayacak. Çünkü biliriz ki o kapı hak kapısıdır. Milliyetçi Hareket ile içimizdeki o çalışma azmini tekrar harekete geçirmek için her türlü imkanı vatandaşlarımıza sunacağız. Bizler Gönül Dağı ile bağrı yananlarız bu yüzden bağırlar yakmayacağız. Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin ufkunda önce ülkem ve milletim diyeceğiz. Bugün ne isek yarın da o olacağız. Velhasıl, halkımız için gönüllerin hizmetçisi ayaklarin turabi olmaya geliyoruz. Rabbim yar ve yardimcimiz olsun." diyerek Kırşehir'e hizmete hazır olduğu söyledi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Altan Dural Hollanda

11:19 2 Ekim 2018

Basarilar dilerim
1000

Kırşehir Sevdalıları

20:05 1 Ekim 2018

Yolu açık olsun inşallah. Kendisine desteğimiz sonsuz. Allah yâr ve yardımcısı olsun inşallah
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/17%20Haziran%20Pazartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı