Teşekkürler Yaşar Bahçeci

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin ardından Kırşehir'de büyük ve başarılı çalışmaların altına imza atan Kırşehir Belediye Eski Başkanı Yaşar Bahçeci görevini devretti.

Kırşehir Haberleri 16 Nisan 2019 16:15
Teşekkürler Yaşar Bahçeci
-A +A

         31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin ardından Kırşehir'de büyük ve başarılı çalışmaların altına imza atan Kırşehir Belediye Eski Başkanı Yaşar Bahçeci görevini devretti.
         Türkiye'nin en genç belediye başkanı unvanını elinde tutan ve gerçekleştirdiği çalışmalarla Kırşehir'in gelişmesini ve tanınmasını sağlayan Yaşar Bahçeci gerçekleştirdiği hizmetler ve Kırşehir'e kazandırdığı projelerle büyük bir teşekkürü hak ediyor.
         Kırşehir'de 10 yıl boyunca başta misafirlerimizi gururla ağırladığımız Kent Park'ı, çocuklarımızı güvenli bir ortamla eğlendirdiğiniz Masal Park'ı, gerçekleştirdiği yer altı çalışmalarıyla yerleştirilen asbest borularla bizleri kaliteli ve sağlıklı su tüketimine kavuşturan, Ahi Evran Külliyesi ve Cacabey Meydanı'nda gerçekleştirdiği çalışmalarla Kırşehir'i örnek bir il haline getiren, her platformda 'vizyon projem' diye bahsettiği Kırşehir Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'ni Kırşehir'e kazandırdığı için, Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı ile Kırşehir'e yeni bir görüntü kazandıran, şehiriçi otobüs çalışması ile rahat ve konforlu bir şekilde ulaşımı sağlayan ve en önemlisi Kırşehir'i akıllı bir şehir haline getirerek Türkiye'de ilki başaran Kırşehir Kapalı Pazar Yeri'nin tamamlanması ile vatandaşları büyük bir çamurdan kurtararak düzenli bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlayan, projeler üretirken hep Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden ve devamlı Kırşehir halkının ve esnafının yanında olan Kırşehir Belediye Eski Başkanı Yaşar Bahçeci'ye teşekkür ediyoruz. Açık Hava Astronomi Müzesi'yle geçmiş ve gelecek arasındaki köprüyü güçlendiren, Gölhisar Piknik ve Mesire Alanı ile konfor kazanımı sağlayan, Hılla Kütük Ev ve Ağalar Konağı ile muhteşem mekanları hizmete sunan, bisiklet yolu ile tüm Türkiye'ye örnek olan bir Kırşehir'i kazandırdığı için Bahçeci'ye teşekkür ediyoruz.
            Tarihi Uzun Çarşı'nın restorasyonu ile değerlerine sahip çıkan ve her konuşmasında Ahiliğe vurgu yapan ve hayvan barınağı ile sokak hayvanlarını da koruma altına alan, gerek sosyal gerek çevreci ve gerekse teknolojik gelişmeleri takip ederek Kırşehir'in büyümesini ve gelişmesini sağlayarak TOKİ konutları ile şehrin gelişmesine katkı sunan Yaşar Bahçeci'ye teşekkür ediyoruz.
            Ayrım yapmadan Kırşehir'in bütün kesimlerine hizmet için gecesini gündüzüne katan ve ekibiyle başarıda kaliteyi yakalayarak Kırşehir'in Türkiye'nin örnek illeri arasında yer almasını sağlayan Yaşar Bahçeci, Atatürk heykelini şehrin tam kalbine koyarak bir kez daha takdir toplamıştı.
            Kendisini her zaman bir öğrenci olarak gören ve Kırşehir halkının kendisinin öğretmeni olduğunu ifade eden Bahçeci, vatandaş odaklı hizmet üretti.
            Kendi ailesini ihmal eden ancak Kırşehir'i ihmal etmeyen ve Türkiye'de dahi olmayan ulaşım sistemini Kırşehir'e kazandıran Bahçeci, Kırşehir halkının en sevinçli gününde heyecanını en acılı gününde de hüznünü paylaştı.
            Konuşması ve vizyonu ile, karakteri, kişiliği ve dürüstlüğü ile Kırşehir halkını en iyi şekilde temsil ederek Kırşehir'in en temel sorunlarını çözüme kavuşturan Bahçeci yaptıkları tüm hizmetlerle büyük bir teşekkürü hak ediyor.
            7'den 70'e Kırşehir halkının sevgisine mazhar olan ve 10 yıl boyunca Kırşehir'de büyük gelişmelere vesile olan Kırşehir Belediye Eski Başkanı Yaşar Bahçeci'ye sayamadığımız ve hayata geçirdiği bütün icraatlar için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.
 
    
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Temmuz%20Cuma-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı