" Öğretenin Değeri ve Kutsallığı da Tartışılmaz Bir Gerçektir!"

Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

Kırşehir Haberleri 24 Kasım 2018 11:51
" Öğretenin Değeri ve Kutsallığı da Tartışılmaz Bir Gerçektir!"
-A +A

       Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı. Yılmaz mesajında öğretinin değerinin ve kutsallığının tartışılmaz bir gerçek olduğunu ifade ederek şunları kaydetti: 
          "İnsanoğlu, yaşamı boyunca yeni şeyler öğrenir. Öğrenmek, sürekli ve kutsal bir çabadır. Öğrenmenin değerinin ve kutsallığının tartışılmadığı yaşamda, öğretenin değeri ve kutsallığı da tartışılmaz bir gerçektir. Öğretmen, sunduğu eğitim ve öğretimle; toplumun sosyal, siyasal, hukuki, ticari, sanatsal alt yapısının oluşmasında baş aktördür.
         Bu ülkenin hamurunu yoğuran; sevginin, hoşgörünün kıymetli öğretmenlerine Cumhuriyet’in aydınlanma meşaleleri olan bu kutsal görevi üstlenen , ülke harcına katkı sağlayan bütün eğitimcilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.
         Mustafa Kemal Atatürk’ün, yeni nesilleri övünçle emanet ettiği öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor; hepsine şükranlarımı sunuyorum." 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/25%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı