“19 Mayıs, Milletimizin Şahlandığı Gündür"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kırşehir Haberleri 19 Mayıs 2018 09:18
“19 Mayıs, Milletimizin Şahlandığı Gündür"
-A +A

              Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
             Başkan Bahçeci, mesajında şu görüşlere yer verdi:   "Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda, ilk ve en anlamlı adımı oluşturan, Ulu Önderimiz  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak, Yüce Türk Milleti'nin sonsuza kadar bağımsızlığı için, kurtuluş meşalesini ateşlediği tarihin 99. Yıldönümü'nü, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu içinde, milletimizin tüm bireyleriyle kenetlenerek kutluyoruz.
             Bu günün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağlamaktadır.
             Bilgi çağı nitelendirilen çağımızda, ülke kalkınmasını sağlayacak olan gençlerimizin, modern çağın gereklerine uygun olarak yetiştirilmesi için, bugünün yetişkinlerine düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz.
             Gençlerimiz geleceğe emin adımlarla ilerlerken, toplumumuzu derinden etkileyen tüm olumsuzluklardan uzak durmaları, böylece ailesine ve ülkesine yararlı bireyler olarak yetişmeleri gerekmektedir.Türk Milleti’nin tüm bireyleri, bu konuda gençlerimize güvenerek, geleceğe umutla bakmaktadır.
            Bu duygularla, tüm Kırşehirli hemşerilerimizin ve ülkemizin geleceği olan gençlerimizin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı ve Gençlik Haftası'nı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı