"30 Ağustos Zaferi, Altın Harflerle Yazıldı!”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yarın kutlanacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yazılı bir mesajı yayınladı.

Kırşehir Haberleri 29 Ağustos 2018 19:10
"30 Ağustos Zaferi, Altın Harflerle Yazıldı!”
-A +A

        Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yarın kutlanacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yazılı bir mesajı yayınladı.
         Başkan Bahçeci, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti:  “Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından birini oluşturan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96’ıncı yıldönümünü Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.
Milletimizin tarihine, altın harflerle geçen ve Yüce Türk Milleti’nin azim ve kararlılığının tüm Dünya Uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin 96. Yıldönümünde, Büyük Önderimiz ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi, minnetle ve şükranla anarak, Allah’ tan rahmet diliyorum. Gazilerimizden bugün sağ olanlara da aile fertleriyle birlikte,  sağlıklı ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum.
         Bu anlamlı gün nedeniyle vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin huzur ve güvenliği için azim ve kararlılıkla görevlerinin başında olan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarıyla, gazilerimiz ve şehit ailelerinin “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı içtenlikle kutluyorum.
         Dün olduğu gibi bugün de Devletimizin ve Milletimizin birliğine, Ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı, aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir.
         Atalarımızdan emanet aldığımız bu güzel vatanımızı ve Ay yıldızlı şanlı bayrağımız ile çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni onurla korumanın yolunun, milletçe kenetlenmekten başka çıkar yolu olmadığını da belirtmek istiyorum.  Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile Milletimiz birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.
         Bu vesileyle, Kırşehir Halkı’nın ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin  “30 Ağustos Zafer Bayramı”nı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Ekim%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı