“7’den 70’e Herkesin Gönlünü Kazandık”

AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla kucaklaşmaya, onların dertlerini sıkıntılarını dinleyip, çözüm üretmeye devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 21 Şubat 2019 11:27
“7’den 70’e Herkesin Gönlünü Kazandık”
-A +A

           AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla kucaklaşmaya, onların dertlerini sıkıntılarını dinleyip, çözüm üretmeye devam ediyor.
          Kırşehir'in dört bir köşesinde çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayan Bahçeci, on yıldır mütevaziliği ve samimiyeti ile 7´den 70´e herkesin gönlünü fethediyor.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Kırşehir’imiz için yapacağımız çalışmalarda esnafımız ve hemşehrilerimiz ile birlikte gönül gönüle hareket edecek, şehrimizi on yılda el birliğiyle nasıl vizyon sahibi yaptıysak bundan sonrada çok daha ileriye taşıyacağız. 
           Kırşehir’imizde seçim çalışmaları kapsamında şehrimizin belirli bölgelerinde esnafımız ve alışveriş yapan hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz. Aramızda güçlü bir bağ kurduk, atalarımız ne demiş “tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz” Şehrimize yaptığımız hizmetleri ve yeni projelerimizi anlatıp desteklerini talep ediyoruz” dedi.
           On yıl boyunca ortak akılla hareket ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, “Vatandaşımıza sunulan her hizmetin farkındalığının çözüm odaklı olması geleceğe yönelik daha fazla hizmet üretmek adına bizlere yol gösteriyor. Fikirlerini, önerilerini bizlerle paylaşan hemşerilerime teşekkür ediyorum” 
Başkan Bahçeci, “On yıl önce talip olduğumuz görevin bilincinde olarak hareket ederek ve bu ölçüde güzel şehrimizin her sahasında varız. Gönüllere talibiz. Halkımız şehrimize on yılda yaptığımız hizmetlerimizi çok iyi biliyor. Vatandaşlarımız haklı olarak da belediyecilik anlamında aynı nimetlerin devam etmesini arzuluyor. Bizlerde halkımızın bu beklentilerine cevap verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Halkın hizmetkârı olmak için vatandaşlarımızla gönül birlikteliği yapıyoruz. Kırşehir’imize  hizmet etmek, halkımızın hizmetkarı olmak bizim en büyük mutluluğumuzdur. İnşallah 31 Mart Seçimlerinde vatandaşlarımızın bu destekleriyle Kırşehir’in  AK Belediyecilik ile devam etmesini sağlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Biz bu noktaya halkımızın verdiği destek sayesinde geldik diyen Başkan Bahçeci, “Halkımız her seçimde ve her süreçte yanımızda oldu. Bizlere güç kazandır ve çıktığımız bu kutlu yolda sürekli Kırşehir’li hemşerilerim bizlerle birlikte yürüdü. İnşallah 31 Martta da beraber yürüyecek. Biz de bu yol arkadaşlığımızı, gecemizi gündüzümüze katarak Kırşehir’i hizmetle perçinledik, taçlandırdık. Anadolu’nun Parlayan Yıldızı Kırşehir’i hep birlikte geliştirdik, dönüştürdük ve değiştirdik. Vakit; Kırşehir için artık şahlanma vaktidir. Vakit; Kırşehir için zirvelere tırmanma vaktidir. Bizim hizmet anlayışımızın temelinde topyekûn gelişim ve birlikte büyüme ve değişim var.”
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/26%20HAZ%C4%B0RAN%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı