“Ahlaklı ve dürüst bir gençlik için çalışıyoruz”

TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir “ Ahlaklı ve dürüst bir gençlik yetiştirme hayali ve vizyonu ile gece gündüz demeden vefakar genç arkadaşlarımız ile çalışıyoruz.” dedi.

Kırşehir Haberleri 15 Ocak 2019 14:52
“Ahlaklı ve dürüst bir gençlik için çalışıyoruz”
-A +A

                 Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilciliği faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. TÜGVA  Kırşehir genelinde yürüttükleri sayısız proje ile dikkat çekiyor. TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir “ Ahlaklı ve dürüst bir gençlik yetiştirme hayali ve vizyonu ile gece gündüz demeden vefakar genç arkadaşlarımız ile çalışıyoruz.” dedi.
                 Gençlik ile bağ kurarken onların hayatlarına dokunan ailelerini de es geçmiyoruz diyen Özdemir “ Bu kapsamda bizimle bağ kuran gençlerimizin evlerini ziyaret ediyor onların aileleri ile tanışarak dertlerini dinliyoruz. Biz bir aileyiz derken bunu bir söylem olarak demiyor bizzat faaliyetlerimizde bu söylemimizi destekleyecek işlere imzamızı atıyoruz. Gençlerimizin ilk eğitimlerini aldıkları ve kişiliklerinin oluşmasında şüphesiz en etkili kurum olan aileleri ile de tanışarak onların gelişimlerine etki eden anne ve babaları ile de iletişim kuruyoruz. Aile olmak bunu gerektirir” ifadelerini kullandı.
                 Üniversite okumak için şehrimize gelen gençlerimize de sahip çıkıyoruz. Onları hem yurtlarda hem de evlerinde ziyaret ediyoruz. Dertlerini dinleyip sorunlarını çözmek için çaba sarf ediyoruz.
                Her kesimden her bireye  ulaşmak için çabaladıklarını belirten Sergen Özdemir “ Kimseyi ayırt etmiyoruz. Çalışmalarımızda da  çatımız altında da bize gelen bizdendir düsturu ile hareket ediyoruz. “ dedi.
                Kırşehir TÜGVA İl Başkanı Sergen Özdemir, Kırşehir spor taraftar grubu “Kırk Gençlik” ile buluştu.
                Aile ziyaretlerinin yanı sıra bir çok farklı faaliyete imza attıklarını belirten Özdemir “ Geçtiğimiz günlerde şehrimizin geçen sezon şampiyon olarak 3. Lige çıkan takımı Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Kırk Gençlik ile bir araya gelerek sohbet ettik. Sohbetin muhabbetin insanlar arasındaki bağları güçlendirdiğine inanıyoruz. Bunun için herkes ile muhabbetimiz sohbetimiz var. Biz ünlü halk ozanımız Rahmetli Neşet Ertaş’ında dediği gibi gönülden gönüle bir yol vardır görünmez diyerek çalışıyoruz.” İfadelerini kullanarak sözlerini tamamladı.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem Oldu!

Kırşehir'de Deprem Oldu!

23:03 27 Temmuz 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Otomobil şarampole devrildi!

Otomobil şarampole devrildi!

17:48 13 Ağustos 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı