"AK Parti, Bugün de Halkın Umududur!"

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 yıl önce yaktığı meşale bugün de aynı inançla yanmaktadır.

Kırşehir Haberleri 13 Ağustos 2018 19:10
"AK Parti, Bugün de Halkın Umududur!"
-A +A

         AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 yıl önce yaktığı meşale bugün de aynı inançla yanmaktadır. AK Parti, 17 yıl içerisinde halka hizmeti hakka hizmet olarak esas almıştır" dedi.
         Muzaffer Aslan, yayımladığı yazılı mesajda şunları kaydetti: "AK Parti, 14 Kasım 2001'de halka hizmet, halka hizmettir anlayışıyla kuruldu. Kasım 2002'deki genel seçimle iktidara gelen ve 15 yılda girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmayı başaran AK Parti, bu süreçte bünyesinden dört başbakan ve iki cumhurbaşkanı belirledi. AK Parti, kesintisiz iktidar döneminde zorlu süreçlerden geçti. Bu süreçlerin hepsinde halkımızın desteğiyle güçlenerek çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra gerçekleştirilen 16 Nisan Referandumu ve 24 Haziran seçimleri de buna örnektir. AK Parti sevgi, saygı, birlik ve beraberliğin adresi oldu. Milleti kucaklayan, dürüst siyaset ilkesiyle milyonların sevdası oldu. Tüm bu teveccüh karşısında liderinden mahalle temsilcisine kadar tüm AK Kadrolar rehavete kapılmadan, bir önceki yıldan daha fazla çalışarak milletine hizmet etmeye devam etti. Başta Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, AK Parti kadrolarında çalışmış tüm dava arkadaşlarıma şükran ve minnetlerimi sunuyorum. AK Parti’nin 17. Kuruluş Yıldönümü'nün teşkilatımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Birlikte, nice başarılı yıllara...”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı