"Asımın Nesli"nden İkinci Program!

Asımın Nesli Hareketi Projesi kapsamında pozitif sahnede "Mesneviden Hikayeleri" canlandırdı

Kırşehir Haberleri 3 Mayıs 2018 19:11
"Asımın Nesli"nden İkinci Program!
-A +A

         Asımın Nesli Hareketi Derneği, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile sürdürdüğü "Geleceğin Gençliği Asımın Nesli Modeli" projesi kapsamında Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ikinci ortak program düzenlendi.
         Programda, Öğretim Görevlisi Mehmet Cemil yönetimindeki Ahi Evran Üniversitesi Pozitif Sahne Tiyatro Grubu, "Mesneviden Hikayeleri" canlandırdı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Asımın Nesli Hareketi Başkanı ve Proje Koordinatörü Mahmut Sami Doğancı şunları kaydetti: "Bakanlıkla yürüttüğümüz proje kapsamında Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortak projeye imza attık. Bu çerçevede Kırşehir'den, Ahi Evran Üniversitemizden doğan Pozitif Sahne, öğrencilerimize Mesneviden Hikayeleri canlandırdı. Bu programa katılan öğrencilerimiz hem eğlendi, hem de öğrendi. Program için Pozitif Sahne Yönetmeni Mehmet Cemil'e, tiyatro ekibinde yer alan üniversitemiz öğrencilerine, program organizasyonunda emeği olan ve katılımlarıyla onurlandıran Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Ramazan Baykara ve Fatma Bacı Sevgi Evleri Müdürü Recep Yıldırım hocalarıma ve katılımcılara teşekkür ediyorum."


Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı