"Başkanımız Kırşehir için çok güzel hizmetler yapmış"

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kırşehir Haberleri 14 Şubat 2019 14:49
"Başkanımız Kırşehir için çok güzel hizmetler yapmış"
-A +A

           Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Kırşehir Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

          Çeşitli programlara katılmak için Kırşehir’e gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi beraberinde Milletvekilli, Bakanlık protokolü ve İl protokolünün bulunduğu bir heyetle makamın da ziyaret etti.

           Bakan Pakdemirli Kırşehir Belediye Yaşar Bahçeci Halkla Hayal Edip, Halkla Yürüyen ve Halkla başaran anlayışına inanarak önemli hizmetler yaptı. Yeni dönemde de bu anlayışla Kırşehir’i daha büyük hizmetlerle buluşturacağına inanıyorum dedi.

            Başkan Bahçeci ziyarette yaptığı konuşmada "Sizleri ilimizde ve Belediyemizde ağırlamaktan son derece mutluyuz. Kırşehir ile ilgili her konuda yanımızda oldunuz. Başkan Bahçeci İçme suyu kireç arıtma , tabiat parkı ve çiftçilerimize alım garantili ekim yaptırma konuları çözüme kavuşacak. Başkan Bahçeci , daha sonra on yılda Kırşehir’e yaptığı hizmetleri içeren bir sunum gerçekleştirdi.

            Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Başkan Bahçecinin yaptığı sunumun ardından yaptığı açıklamada Kırşehir Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci Halkla Hayal Edip, Halkla Yürüyen ve Halkla başaran anlayışına inanarak önemli hizmetler yaptı. Yeni dönemde de bu anlayışla Kırşehir’i daha büyük hizmetlerle buluşturacağına inanıyorum. Kırşehir’e çok güzel projeler kazandırmışsınız. Yapılacak projelerde destek olmak lazım. Yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum dedi. Bakan Pakdemirli bakanlık bürokratlarına talimat vererek Kırşehir ile ilgili her türlü projelere destek olalım" dedi.

            Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ziyaretin sonunda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye günün anısına Kırşehir’i simgeleyen hediyeler takdim etti. 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı