“Birlikten Kuvvet Doğar”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarını yoğun bir mesai ile sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 7 Haziran 2018 20:11
“Birlikten Kuvvet Doğar”
-A +A

               AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçim çalışmalarını yoğun bir mesai ile sürdürüyor.
                Milletvekilleri adayları seçim çalışmaları kapsamında mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek 24 Haziran'da yapılacak seçimlerinin ülkemiz açısından ne kadar önemli olduğunu anlatmaya devam ediyor. Kendirli ve Erkan, Meclis'e güçlü bir şekilde giderek Kırşehir’imiz için hayal ettikleri projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini, birlikten kuvvet doğacağını ifade ettiler.
                AK Parti Milletvekili Adayı Necmettin Erkan, yaptığı açıklamada, “Ankara’da bulunduğum süre boyunca Kırşehir’den hiç kopmadım. Her zaman şehrimle ve hemşerilerimle bir arada oldum. Kırşehir’de birçok odamıza eğitim ve danışmanlık hizmeti sundum. Başbakanımızla çalıştığımız dönemde Kırşehirlilerin sorununu en üst seviyelere taşıdım. Odalar Birliği olduğumuz dönemde borsamızdan gelen sorunlarımızı çözdüm. Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğüm dönemimde ise Ahilik Kutlamalarından sorumlu Genel Müdürü idim. Ahiliğin daha fazla ileri gitmesi için her daim büyük bir özveri ile çalıştım. Ahi Evran-ı Veli Külliyesi'nin yapımında Başkanım Yaşar Bahçeci ile beraber mücadele ettik. Şehrim için bu zamana kadar verdiğim mücadeleyi şimdi bu ilin vekili olarak vermek istiyorum. Bürokraside edinmiş olduğum tecrübeleri sizlere hizmet olarak aktarmak istiyorum ve bunun için bu göreve talibim. Bu seçim her zamankinden farklı bir seçim. Biz normal bir seçime girmiyoruz. Partiler olarak seçime girmiyoruz karşımızdaki AB, Amerika, İsrail’dir" dedi.
                  AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Kendirli mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. 24 Haziran seçimleri yaptığımız referandumun ardından değişen sistemle yapacağımız ilk seçim. Referandum yaptık ve Türkiye'de yönetim sistemi değiştirdik. Yeni sistemin adı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi. Bu seçimde Cumhurbaşkanını ve parlamentoyu ayrı ayrı belirleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizim başkomutanımız. Mecliste başkomutanımızı askersiz bırakmayalım. Ülkemizin üzerinde oynan oyunların sıkıntılarını hep birlikte yaşadık. 15 Temmuz gibi bir belayı birlikte def ettik. Türk milleti olarak bütün dünyaya parmak ısıttırdık. Çıplak ellerle tanklara dur benim irademe benden başka kimse sahip olamaz diyen Türk milletine bütün dünya hayran kaldı. Ellerindeki bütün unsurlarla her şeyi denediler ama başarılı olamadılar. Bütün oyunlarını bu zamana kadar bozduk. 24 Haziran'da sizlerin iradesi ile inşallah bu oyunları bozmaya devam edeceğiz. İnşallah, güven tazeleyerek Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçeceğiz. AK Parti en az 350 milletvekili ile bu yüce milleti mecliste temsil edecek. Karşı tarafın oyunlarını böylece bertaraf edeceğiz. Unutmayalım tek kanatlı kuş uçmaz. Kırşehir’in iki milletvekili var. Eğer Necmettin bey ile birlikte seçilirsek şehrimiz adına kurduğumuz çok özel ve güzel projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz."
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/20%20May%C4%B1s%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı