"Boztepe halkı için hizmetkar olacağız"

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde vatandaşlarla buluşarak projeleri hakkında detaylı bilgiler aktarıyor.

Kırşehir Haberleri 27 Şubat 2019 19:14
"Boztepe halkı için hizmetkar olacağız"
-A +A

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın: 
            Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde vatandaşlarla buluşarak projeleri hakkında detaylı bilgiler aktarıyor. 
            Ramazan Aydın, Çınar Haber Merkezi'ne yaptığı özel açıklamada, Boztepe'nin daha yeşil ve modern bir görünüme kavuşması noktasında bugüne kadar yaptıkları çalışmalara durmaksızın devam edeceklerini belirterek, Boztepe'nin yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için hayata geçirecekleri projelerden bahsetti. 
Atıksu Arıtma Tesisi ve Kısmi Kanalizasyon İnşaatı için İller Bankası A.Ş. Yetkilileri ve İnşaat yapım İhalesini Alan Firma Yetkililerinin ilçeye gelerek Atıksu Arıtma Tesisin yapılacağı yerin teslimini aldıklarının müjdesini veren Aydın, "On yıldır sürdürmekte olduğumuz belediye başkanlığı görevimizde Boztepemize ve Boztepe halkımıza hizmet edebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Boztepe'de yaşamakta olan vatandaşlarımızın en güzel hizmeti alabilmesi için mücadeleler ettik. Tüyü bitmemiş yetimlerin, öksüzlerin ve gariplerin hak ve hukuklarını gözetmek için gayret gösterdik. Yatırımlarımıza yön verirken Boztepe halkımızın, esnafımızın çıkarlarını ve menfaatlerini gözettik. 
          Boztepemize yeni hedefler koymak için bir seçim dönemine daha girdik. 2009 yılında vermiş olduğumuz destekle aldığımız bayrağı daha da ilerilere taşımak için yine kendimizle yarışacağız. İnşallah her türlü makamın üzerinde olan birlik ve beraberliğimizi bozmadan güzel bir seçim dönemi geçiririz. 
31 Mart'a kadar görevimize aynı titizlikle, aynı azimle ve aynı özveri ile devam edeceğimizi belirterek teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı