"Bu İş İlk Turda Bitecek"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Arif Kılıç, Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ve parti yönetimi Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret etti.

Kırşehir Haberleri 20 Haziran 2018 19:15
"Bu İş İlk Turda Bitecek"
-A +A

         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Arif Kılıç, Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ve parti yönetimi Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret etti.
         Kılıç ve Sulusaray'a eşlik eden partililer Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ile bir süre sohbet etti ve 24 Haziran öncesi gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. MHP İl Başkanı Arif Kılıç, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde seçmen buluşmalarının yanı sıra gerçekleştirdikleri çalışmalara ve ziyaretlere ilişkin Çınar Kırşehir Gazetesi'ne detaylı bilgiler aktararak 15 Temmuz ihanetini unutmadıklarını dile getirdi. Ülkücü camianın 7'den 70'e tüm kesimlerine ulaşmayı hedeflediğini ifade eden MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, “24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Milletvekili adayı gösterildim. Kırşehir’in hemen her yerini karış karış bilirim. Memleketimi tanır, memleketimin sorunlarını iyi bilirim. Kısmet olursa Kırşehirli hemşerilerimizi TBMM’de en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Bir köylü çocuğu olarak köylümüzün, çitçimizin, tarımın, ziraatın, hayvancılığın sorunlarını biliyorum. İlimizin eğitim, ulaşım, sanayileşme sorunlarını ve şehrimizde kurulu üniversitemizin, köyden ilimize ve ilçelerimize gelen öğrencilerimizin sorunlarını yakından biliyorum. Çözüm yollarının da farkındayım. Kısmet olur da seçilirsem; konu ile ilgili olan gerekli ve doğru  teknik  desteği de alarak, bu zamana kadar köylümüzün, işçilerimizin, esnafın, işsizlerin, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, üniversitedeki öğretim üyelerimizin ve her kademedeki idarecilerimizin her an yanlarında olacağım” dedi.
         Sulusaray açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "MHP olarak daha önce de açıkladığımız üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz ve ilk turda seçilme barajı olan rakamın çok üzerinde bir oranla seçilmesini sağlamak adına var gücümüzle mücadele edeceğiz.  Birinci turda bu iş bitecek. MHP de güçlü bir şekilde Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki yerini alacaktır” dedi. MHP’nin geçmişten bugüne hep var olduğunu bundan sonra da var olacağını belirten Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray,  “MHP’nin varlık sebebi Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti’dir. 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra yeni bir dönem başladı. Burada iktidarla birlikte Cumhurbaşkanlığı sistemini getiren genel başkanımız, liderimiz Devlet Bahçeli’dir. ‘15 Temmuz darbe girişi tiyatroydu’ diyen kendini bilmezler var! Bu doğru değil. Meclisi bombalayan pilotun açıklamaları ortada. Darbe olmadıysa milletin ve kamunun direnciyle olmadı. Tiyatroyla böyle bir şey olur mu? İşte bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkenin düşürülmeye çalışıldığı bu zor durumda bizler her zaman elimizi taşın altına koyduk. 24 Haziran'da daha önce de belirttiğim gibi ilk turda bu işi bitireceğimize inanıyorum. Fırsatçılara asla izin vermeyeceğiz.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı