"Bu Oyun Sandıkta Bozulur"

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran Genel Seçimleri ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu

Kırşehir Haberleri 5 Haziran 2018 20:14
"Bu Oyun Sandıkta Bozulur"
-A +A

                AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran Genel Seçimleri ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
               Başkan Aslan, yaptığı açıklamada, “Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olmak gibi bir derdi yok. CHP’den fazla oy alayımda Kılıçdaroğlu’nu aşağı indireyim bütün derdi bu. Kılıçdaroğlu’nun bütün derdi de Muharrem İnce’den kurtulayım. 24 Haziran’da bu millet bunların hesabını sandıkta bozar. Bizim bütün derdimiz Kırşehir ve sizsiniz. Bütün derdimiz Türkiye. Memleketimizin daha iyi olması için tek yumruk olacağız” dedi.  
                 Başkan Muzaffer Aslan, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti: “15 Temmuz’u unutmamak lazım! Çektiğimiz, atlattığımız sıkıntıları unutmamak lazım. 15 Temmuz’da bu ülke elimizden alınmak istendi. Başımızda Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, onun  güçlü duruşu ve iradesi olmasaydı  o şerefsizlerle kim mücadele edebilirdi. CHP’lisi, MHP’lisi, AK Partilisi demedi mi o gün iyi ki başımızda Recep Tayyip Erdoğan var diye. Recep Tayyip Erdoğan; 'Bunlar silahlı terör örgütüdür, vatan hainidir, bunların inlerine gireceğiz' dediğinde 'Ne kadar da çok söylüyor, bu kadar da değiller' diyen ne kadar çok kişi vardı. 15 Temmuz gecesi bunların ne kadar tehlikeli terör örgütü olduğunu, Amerika’nın uşağı olduklarını, İsrail’den emir aldıklarını hep beraber görmedik mi? 15 Temmuz'u atlattık belki ama hâlâ tehlike devam ediyor. Ordunun içinde kripto FETÖ’cüler çıkmaya devam ediyor. Biz bugün 15 Temmuz’dan daha uyanık olmak zorundayız. Peki bu mücadeleyi 15 Temmuz'dan önce, 'Temmuz ayında Başbakan olacağım' diyen Meral Akşener mi verecek? 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' deyip gezerken anlam verememiştik ama 15 Temmuz'da ne anlama geldiğini hep beraber gördük. Muharrem İnce mi Recep Tayyip Erdoğan’a rakip olacak? Herkes elini vicdanına koysun ve 16 yıl önceki Türkiye’yi gençlere anlatsın. İnsan hafızası çabuk unutuyor ne yazık ki."
DOLAR YÜKSELİYOR DİYE BİRİLERİNİN GÖZLERİ IŞILDIYOR…
                  "Öyle bir Cumhurbaşkanımız olmaya devam etsin ki Amerika ne der diye masanın altına saklanmasın. Almanya, İngiltere ne der diye oturup titremesin. Dimdik ayakta dursun; Recep Tayyip Erdoğan gibi! Kılıçdaroğlu demedi mi 'HDP’nin baraj aşması gerekiyor' diye. Sen kime çalışıp, kime hizmet ediyorsun? Bunların gözü dönmüş. AK Parti zarar etsin de, PKK’nın uzantısı HDP barajı aşsın! Ne olacak? 'Dolar yükseliyor' diye birilerin gözleri ışıldıyor. Benim milletim o kadar saf mı? Bunun Amerika’nın, IMF’nin oyunu olduğunu bilmiyor mu? Yeter ki siz bu tezgâhlara gelmeyin. Dertleri 'Dolar çıksın AK Parti zarar görsün, Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim.' Ne yaptı Recep Tayyip Erdoğan size? Sizler çalıştınız da bu millet sizi başının üstünde taşımadı mı? Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olmak gibi bir derdi yok. 'CHP’den fazla oy alayımda Kılıçdaroğlu’nu aşağı indireyim', bütün derdi bu. Kılıçdaroğlu’nun bütün derdi de Muharrem İnce’den kurtulayım. 24 Haziran’da bu millet bunların hesabını sandıkta bozar. Bizim bütün derdimiz Kırşehir ve sizsiniz. Bütün derdimiz Türkiye. Memleketimizin daha iyi olması için tek yumruk olacağız."
BUNLAR MİLLETİ SAF ZANNEDİYORLAR!
                    "Bunlar milleti saf zannediyorlar. Seçimlerde geliriz camiye gideriz, kuranı kerim okuturuz. Seçim bitince de hepsini geri unuturuz. Yıllarca imam hatiplilerle bunlar uğraşmadı mı? Milletin başını örtüsü ile uğraşmadılar mı? İnancımızla uğraşmadılar mı? Seçim geldi diye birileri Kuran-ı Kerim ile açılış yapıyor. Milletimiz artık saf değil.”
 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı