SICAK HABER

"Büyük Kongre 18 Ağustos'ta!"

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongre ile ilgili İl Başkanlığında bir basın açıklaması yaptı.

İlçeler 15 Ağustos 2018 19:15
"Büyük Kongre 18 Ağustos'ta!"
-A +A

         AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongre ile ilgili İl Başkanlığında bir basın açıklaması yaptı. AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı binasında yapılan basın açıklamasına SKM Başkanı Berat Bıçakçı, Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin, parti temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
         AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ''Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Büyük Olağan Kongresi'ni 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceğiz. 16 Nisan 2017 Halk Oylaması Sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; kurucusu olduğu “Yuvam, sevdam, aşkım” dediği partisine geri dönmüştür.   6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye’ye hizmet etmeyi ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği bütün seçimleri kazanan AK Parti ilerlemeyi yenilenmeyi teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü olarak değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme bir tazelenme anlamına gelmektedir. Bu güne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bu günden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.
          Bizler, 18 Ağustos Cumartesi Günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu'nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an bile duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.''


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı