“Canla başla çalışacağız, durmayacağız”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci seçim kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

İlçeler 28 Şubat 2019 11:33
“Canla başla çalışacağız, durmayacağız”
-A +A

           Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci seçim kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor. 
           Başkan Bahçeci, "Esnaf ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz, seçimleri kendimizi kontrol edip eksiklerimizi tamamlamak İçin de bir fırsat olarak görüyoruz" dedi. 
           Ziyaretlerimizde çalışmalarımızı ve hedeflerimizi konuşarak,  hemşerilerimizin öneri ve taleplerini istişare ediyoruz diyen Başkan Bahçeci, "Hemşerilerimizle ortak heyecanımız Kırşehir’imiz için el birliğiyle, canla başla çalışacağız. Kırşehir’de Memleket İşi Gönül İşi diyerek şehrimiz ve ülkemizin güçlü geleceği için çalışıyoruz. Kırşehir’imiz için hep birlikte Durmak Yok Yola Devam."
         Memleket sevdasıyla işini gönülden yaparsan, gönüller kazanılacağını vurgulayan Başkan Bahçeci,  "Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyarette, gönüller yapmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gündem üzerine Kırşehir üzerine konuşarak hasbihal ediyoruz. Rabbim birliğimize zeval vermesin. Rabbim birliğimizi daim etsin. Kırşehir’imizi el birliğiyle daha güzel yarınlara taşıyacağız. Kırşehir’imiz için canla başla hep birlikte çalışacak, vatandaşlarımızla olan gönül köprülerimizi güçlendirmeye, yeni gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz. Halkımızdan aldığımız güçle şehrimizi geleceğe taşıyacağız" dedi.
Başkan Bahçeci, "10 yılda Kırşehir’i nerden nereye getirdiğimizi en iyi vatandaşlarımız görüyor ve biliyor. Otobüs sistemimiz devreye girince çarşı daha da kalabalıklaştı, inşallah çok daha güzel olacak. Cacabey Meydanı cıvıl cıvıl, otobüslerin devreye girmesiyle çarşı eskiye göre daha hareketli hale geldi, bu durumdan esnafımız da halkımız da çok memnun, hizmet böyle olur diyorlar. Yeni projelerimizi ve vizyonumuzu anlattık, şehrimizi hep birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Biz Kırşehir’imizin her karışını seviyoruz. Gücümüzü, insanımızın muhabbetinden alıyoruz" dedi.
      On yıldır Onlar konuştu biz yaptık ‘Onlar konuşur biz yaparız’ sözünün boşa söylenmiş bir söz olmadığını vurgulayan Başkan Bahçeci, “Biz konuşmak yerine devamlı çözüm odaklı hizmet üretmek için projeler hazırlayıp, bunları uygulamak adına çalışmalar yaptık. Bu bağlamda Kırşehir'imize her alanda birçok kazanım sağlamak için yatırımlar yapmak için velhasıl değerli hemşerilerimize hizmet etmek için on yıldır çalmadık kapı bırakmadık. Sözümüz Ahittir, Eserlerimiz Şahittir sözü ile çıktığımız bu yolda pes etmek yok, uyumak yok, dinlenmek yok, yorulmak yok, durmak yok.  Allah'ın izni,‬ Hemşerilerimizin teveccühü‬ ve desteğiyle beraber 1 Nisan sonrası ustalık dönemi projelerimizi birer birer gerçekleştireceğiz. 
On yılda Kırşehir’de estirdikleri değişim ve dönüşüm rüzgârlarından Bağbaşı’sından, Kındamına, Bahçelievler’in den, Gölhisar’ına, varıncaya kadar şehrin her tarafının nasiplendiğini ifade ederek, bizim Kırşehir’i her alanda Anadolu’nun Parlayan Yıldızı haline getirdik. Bu şehri eğitim, kültür ve sanat şehrine dönüştürdük. Bizim Kırşehir için ve Kırşehir’in yarınları için hakikaten de çok güzel projelerimiz var. İşte bunlar hepimizin ortak arzuları ve ortak beklentileri. Bu düşleri Allah’ın izniyle gerçeğe hep birlikte dönüştüreceğiz. Bizleri samimiyetle karşılayan, sohbetleriyle içimizi ısıtan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
2. Lige 3 Puanla Başladık!

2. Lige 3 Puanla Başladık!

14:44 2 Eylül 2019
Kara Rapor yayınlandı!

Kara Rapor yayınlandı!

17:01 20 Ağustos 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Bayram Gelmiş Neyime!

Bayram Gelmiş Neyime!

17:01 17 Eylül 2019
Deplasmandan 3 puan

Deplasmandan 3 puan

08:04 16 Eylül 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Eyl%C3%BCl%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı