"Destek Bekliyorum!"

Kırşehir'de vücut geliştirme sporu alanında başarılı çalışmaların altına imza atan Ramazan Çavuşoğlu, Kırşehir'in atanmış ve seçilmişlerinden destek bekliyor.

Kırşehir Haberleri 2 Ağustos 2018 11:31
"Destek Bekliyorum!"
-A +A

         Kırşehir'de vücut geliştirme sporu alanında başarılı çalışmaların altına imza atan Ramazan Çavuşoğlu, Kırşehir'in atanmış ve seçilmişlerinden destek bekliyor.
         Kırşehir'in adını podyumlarda duyurmak isteyen ve destek bekleyen atletik sporcu Ramazan Çavuşoğlu, Çınar Kırşehir Haber Merkezi'ne yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "2010 yılından beri memuriyet hayatıma devam diyor ve yaklaşık on yıldır da vücut geliştirme spor dalında çeşitli müsabakalarda podyuma çıkıyorum. Bundan önce görev yaptığım Ağrı, Kilis, Denizli illerinde gerekli desteği görmekle birlikte görev yaptığım illerin adına yarışmalara girdim.Bu illerin adını uluslararası platformlara duyurmak konusunda elimden gelen bütün gayreti gösterdim. 1 yıl önce memuriyetim nedeniyle Kırşehir’e tayin oldum ve 15 Eylül 2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilecek olan Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri için hazırlanıyorum. 2016 yılında Atletik Fizik Türkiye Şampiyonluğumu tekrar etmek için bu sene Kırşehir’de hazırlıklara başladım. Bu sene Kırşehir’in adını podyumda duyurmak ve milli takıma girmek için yaptığım çalışmalarda ve verdiğim emek doğrultusunda ve ihtiyaçların karşılanması noktasında destek bekliyorum. 2012 yılında Ağrı adına, 2013 yılında Kilis adına ve 2016 yılında da Denizli adına çıktığım müsabakalarda Türkiye 6.'lığı Türkiye 3.'lüğü, ve Türkiye Şampiyonluğum bulunmaktadır.15 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri için hazırlıklarımda bana gerekli desteğin verilmesini ve Türkiye’de yarışan tek devlet memuru olarak bu desteği hakkettiğimi zannediyorum."
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı