"Dolar İle Var Olmadık, Dolarsız da Ölmeyiz!"

MUSİAD ve Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan Dövizin yükselmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Kırşehir Haberleri 14 Ağustos 2018 19:09
"Dolar İle Var Olmadık, Dolarsız da Ölmeyiz!"
-A +A

         MUSİAD ve Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan Dövizin yükselmesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Haasan Eraslan açıklamasında Dolar ve dövizdeki kur artışlarının Türk Milleti'nin birlik ve beraberliğini bozamayacağını ifade etti.  Hasan Eraslan açıklamasında şunları kaydetti: "Dövizin yükselişi karşısında sevinenler Harama çanak tutan, haini kollayan, vatanı satan şerefsizlerdir.
         Bu topraklara geldiğimiz günden beri batılı kudurmuşların saldırıları devam etmektedir.
         Haclı seferleri ile başlayan saldırılar, gün oldu sağ sol, gün oldu Alevi Sünni, gün oldu Kürt Türk, gün oldu hendek terörü, gün oldu gezi layları, gün oldu 15 Temmuz ve bugün ekonomik saldırıyla devam ediyor. Akla gelebilecek tüm yolları deneyen, kaşınabilecek her yerimizi kaşıyan, şeytanın aklına gelmeyecek metodları bulan batı bugün ekonomik saldırı ile Türkiye'ye diz çökertmeye çalışmaktadır. Türk Milletinin tüm fertleri bilsin ki bugün kudurmuşçasına yapılan tehdit ve saldırıların hedefi sadece Tayyip Erdoğan değildir. Hedef Türk Milleti ve Türkiye'dir. Bugün rahip Brunson'u bahane edenlerin, 1960'da Menderes'e karşı çıkışları, Kıbrıs Barış Harekatı'nda Ecevit'e ambargo uygulamaları aynı gaye ile idi.
Kulağımıza küpe olsun ne ABD ne AB ne Rusya ne Çin bizim kadim dostumuz olmadılar, olmazlar. Zaten devletler arasındaki dostluklar karşılıklı çıkarlar üzerinedir. ABD başkan yardımcısı Pens salyalarını akıtarak parmak sallayıp Tayyip Erdoğan ve Türkiye'yi tehdit ediyorsa sebep rahip Brunson değildir. Karşısında dik duran, dünya 5 'ten büyüktür diyen, ABD'nin orta doğudaki hesaplarını bozan sen vermezsen ben de başkasından alırım ve ben kendim yaparım diyen bir Türkiye olduğu içindir. Biz dolarla var olmadık, dolarsız da ölmeyiz."
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı