"Gönül köprüleri kurmaya geliyoruz"

AK Parti Mucur Belediye Başkanı Adayı Atılgan Yılmaz, Mucur'da küslüklerin yaşanmadığı, dostça, kardeşçe hizmetler yapmak için kolları sıvadıklarını dile getirdi.

Kırşehir Haberleri 27 Şubat 2019 19:15
"Gönül köprüleri kurmaya geliyoruz"
-A +A

AK Parti Mucur Belediye Başkanı Adayı Atılgan Yılmaz:
         AK Parti Mucur Belediye Başkanı Adayı Atılgan Yılmaz, Mucur'da küslüklerin yaşanmadığı, dostça, kardeşçe hizmetler yapmak için kolları sıvadıklarını dile getirdi.
         AK Parti Mucur Belediye Başkanı Adayı Atılgan Yılmaz, Mucur sevdasının hizmete dönüşeceğinin sözünü vererek Mucur'un çehresini değiştirmek için hazırladıkları projeleri hayata geçireceğini dile getirdi. Sevdasının Mucur olduğunu her fırsatta dile getiren Yılmaz açıklamasında şunları kaydetti: " Hacı Bektaş-ı Veli'nin de dediği üzere yolumuz; ilim, irfân ve insanlık sevgisi üzerine kurulmuştur. Bizler Mucur ve Mucur halkı için hizmetkar olmaya adayız. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde bize olan desteklerin artmasından ziyadesiyle mutluyuz. Bu bana ve partime olan güvenin tam ve gerçek bir eseridir. Bundan önce Mucur Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde de yaptığım işlerde her zaman şeffaf olarak devam ettim. Tüm enerjimi Mucur için harcadım bu yarışta sonuna kadar varım.  Ben inandığım bu yolda durmadan devam edeceğim. Halkımın Mucurlu hemşerilerimin bana olan destekleri ile İnşallah 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimde zaferle çıkacağımıza inancımızda tamdır. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi her zaman tek gayemiz daha yaşanabilir bir Mucur oluşturmaktır. Vatandaş. esnaf kamu kurum ve kuruluşlarına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde Mucur için hayata geçireceğimiz projelerimiz için tam destek alıyoruz. İnşallah 31 Mart'ta kazanan Mucur olacaktır. Bizim sevdamız Mucur'dur. Bu sevda ve bu aşk ile gönül belediyeciliği yapmaya geliyoruz. Ayrıştıran değil bütünleştiren, şeffaf belediyecilik anlayışı ile Mucur'un daha yaşanabilir, güven ve huzur ortamının sağlandığı bir ilçe olacağız" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı