"Güzel Bir Şehir İçin Emek Veriyoruz"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci her fırsatta vatandaşları evlerinde çat kapı ziyaret ederek Kırşehirlilerle ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 20 Aralık 2018 19:15
"Güzel Bir Şehir İçin Emek Veriyoruz"
-A +A

        Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci her fırsatta vatandaşları evlerinde çat kapı ziyaret ederek Kırşehirlilerle ile bir araya gelmeye devam ediyor.
         Ev ziyaretleri kapsamında Başkan Bahçeci son olarak Gülşah ve Fatih Bulut çiftini ziyaret ederek sohbet etti.
         Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Bahçeci ise "Yoğun programlarımdan fırsat buldukça vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Bazen davet üzerine bazense çat kapı ziyaretlerde bulunup Kırşehir'de gerçekleştirilen vizyon projelere ilişkin sohbet ediyoruz. Hem bir eksikleri ya da ihtiyaçları olup olmadığını öğreniyor hem de sohbet ediyoruz. Kırşehirlilerin hepsi bizim baş tacımız, onların sağlık ve mutluluk içinde bir yaşam sürmeleri bizler için çok önemli.  Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için 2009’dan bu yana dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Onların duaları ile yolumuza devam ediyoruz. Şimdi de çat kapı ev ev dolaşarak onların sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz. Geleceğe yönelik program ve projelerimiz hakkında onları bilgilendirerek, taleplerini dinliyoruz. İlimizde vatandaşlarımızı çat kapı ziyaret ederek, milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Zaman zaman çat kapı ziyaretlerimizle olsun, her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Bizleri evlerine konuk eden vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah milletimize güç kuvvet versin. Hemşehrilerim bizlerden dualarını eksik etmesin” şeklinde konuştu.
         Başkan Bahçeci; “Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Hizmet noktasında zamanla yarışarak zamanın maksimum şekilde verimli kullanmaya çalışıyoruz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Gayretimiz ve çabamız bütün Kırşehirli halkımız için. İlimizde vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, milletimiz için, devletimiz için, vatanımız için, bayrağımız için dualar alıyoruz. Zaman zaman ev ziyaretlerimizle olsun, her fırsatta hemşerilerimizle bir araya gelebilmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
         Başkan Bahçeci, "Yaşam alanlarının düzenlenmesi asfalt ve kaldırım yapılması gibi çalışmaların tek başına yeterli olmadığının bilinciyle sosyal, kültürel alanlarda beklentilerini karşılayabilmek için hassasiyet gösteriyor. Hayata geçirdiği çevre düzenleme ve sağlıklaştırma projeleri ile halkın daha rahat bir şehir merkezini yaşayabilmesi için gece gündüz çalışıyor. Birlikte yaşadığımız, çocuklarımıza miras bırakacağımız güzel bir şehir için emek verirken birlikte karar vermeye önem veriyoruz. Stratejimizi coğrafi bakımdan büyümeye müsait yapısı olan şehrimizin modern bir anlayışla dizayn edilmesi, büyümesinin bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde geliştiriyoruz" dedi.Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Gözün Aydın Kırşehir!

Gözün Aydın Kırşehir!

17:00 27 Kasım 2019
Yine Tarih Yazdı!

Yine Tarih Yazdı!

09:10 7 Aralık 2019
10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!

14:36 2 Aralık 2019
"Çine" zulayı patlattı!

"Çine" zulayı patlattı!

14:09 21 Kasım 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/12%20Aral%C4%B1k%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
YARIŞMA
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı