"Güzelleşerek Büyümeye Devam Edeceğiz"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Kırşehir Haberleri 18 Şubat 2019 11:54
"Güzelleşerek Büyümeye Devam Edeceğiz"
-A +A

            Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlere ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
          Başkan Bahçeci, "Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerimiz bu seçimlere daha sıkı sahip çıkıyor" dedi.
Başkan Bahçeci,"Şehrimizin her kesimi ile kucaklaşmaya, istişare ederek desteklerini istemeye devam ediyoruz. Kırşehir’de sadece on dört mahallede 10 yıl öncesinden şimdiye olan değişimi ve dönüşümü fark edersek, el birliği ile nasıl hizmetler ortaya koymuşuz, çok daha rahat anlamış oluruz. Bütün yaptığımız işlerin başarısı, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duyguları içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekten geçer. Ekibimizle birlikte her şeyi yeri ve zamanı geldiğinde kuralına ve kaidesine uygun olarak gerçekleştiririz. Herkesin içi rahat olsun" dedi.
        Çok daha güzel bir Kırşehir için durmadan çalıştıklarını belirterek Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’imize hizmet etmek için on yıldır sürekli mesai harcıyoruz. Ankara’da Bakanlarımızla görüşüyoruz. Milletvekillerimizle, il başkanımızla birlikte Kırşehir’imizin sorunlarına çözüm arıyor, projeler tasarlıyor, çözüm üretiyoruz. Programlı ve gündemli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Şehrimiz yenileniyor, yeniden yapılanıyoruz. Şehrimizin nüfusu 10 yılda yarısı kadar büyüdü, güzelleşerek büyümeye devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Hizmetin kıymetini bilen hemşerilerimiz bu seçimlere daha sıkı sahip çıkıyor.
Vatandaşlarımıza ve yaptığımız ziyaretlerde de önümüzdeki dönemin projelerini paylaşıyoruz, inanıyorum ki şehrimize emek verenlere hemşerilerim sahip çıkacak. Önümüzdeki dönem bu güzel projelerle Kırşehir’imiz çok daha güzel olacak.
          31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. Halkımıza, hemşerilerimize, neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. Onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz.
Kırşehir için yapılacak işleri on yıl nasıl vatandaşlarımızla birlikte yaptı isek yeni dönemde de yine hep birlikte yapacağız. Yatırım, hizmet ve projelerimizin merkezinde halkımız olacaktır. Kırşehir’de o yılda gönülleri kazandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Hangi partiye oy verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Kırşehir’i hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı