"Halkın huzuru için Kırşehir’i yöneteceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Mahalli İdareler Seçimleri sonrası yaptığı açıklamada, “Topluma açık konuştuk.

Kırşehir Haberleri 2 Nisan 2019 14:19
 "Halkın huzuru için Kırşehir’i yöneteceğiz”
-A +A

         Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Mahalli İdareler Seçimleri sonrası yaptığı açıklamada, “Topluma açık konuştuk. Halkımızın huzuru, şehrimizin bereketi için Kırşehir'i yöneteceğiz. Halkımıza ne söz vermişsek sözlerimizi yerine getireceğiz. "dedi.
         Kaya, seçilen başkanların partizanlık yapmayacağını söylediği açıklamasında, "Adaylarımız seçildikleri bölgede asla partizanlık yapmayacak. Kendilerine oy vermeyen seçmene sırtını dönmeyecek. Basının önünde kamu oyuna açık konuştuk. Halkımıza ne söz vermişsek sözlerimiz yerine gelecek. Yapamadığımız her şeyde de halk şeffaf şekilde bilgilendirilecek. "diye konuştu.  ‘Seçim vaatlerimizi bir bir yerine getireceğiz. Yapamadıklarımız olursa da, neden yapamadığımızı ve ne zaman yapacağımızın bilgisini de halkımıza vereceğiz’ diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya, konuşmasını şöyle sürdürdü;
         "Bizde dün nereye oy verdiğine bakmadan insanları kucaklamak var. Biz halkımızı Atatürk ve ülke sevdası ile kucaklayacağız. Toplumu ayrıştırmayacağız. Kırşehir ve Türkiye nefret ve şiddet dilinden usandı. Bu kin, nefret ve ayrıştırıcı dili sevgi diline dönüştüreceğiz. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından parti binası ve meydan da bizleri yalnız bırakmayan partililerimize ve Kırşehir halkına sonsuz teşekkür ederiz."
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

İsa cam

01:08 3 Nisan 2019

Kırşehir in sorunları yokki 4sene yan gel yat Osman büyüsün bostan
1000
Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Ekim%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı