"Her Şey Kırşehir'in Güzel Geleceği İçin"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü süre içerisinde boyunca Kırşehir’de hayal denilen projeleri hayata geçirerek, Kırşehir'i Türkiye’nin en modern yaşanılabilir şehri haline getirdi.

Kırşehir Haberleri 31 Aralık 2018 19:15
"Her Şey Kırşehir'in Güzel Geleceği İçin"
-A +A

     Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü süre içerisinde boyunca Kırşehir’de hayal denilen projeleri hayata geçirerek, Kırşehir'i Türkiye’nin en modern yaşanılabilir şehri haline getirdi.
         Kırşehir'de alt yapı sorunu, toplu taşıma araçları, kültürel yatırımlar ve yapılan yeni düzenlemelerle Kırşehir'in örnek alınan bir şehir haline gelmesi noktasında gece gündüz demeden çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir Belediyesi olarak 2009’dan günümüze 10 yıl geçirdik. Göreve geldiğimizde öncelikli olarak durum tespiti yaptık; gücümüzü, kabiliyetimizi ve imkânlarımızı ortaya koyduk. 10 yıl boyunca Kırşehir’in ihtiyacı olan hizmetleri gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Genelde siyasetçiler altyapı yatırımlarını sevmez. Çünkü çabuk unutulur. Biz büyük bir cesaretle ciddi kararlar aldık ve Kırşehir’in altyapısına el attık. Hamdolsun ki altyapı ve üstyapıda Kırşehir’e lazım olan yatırımları yapmaktan kaçınmadık. Çok ciddi işlere imza attık. Kırşehir’in geleceği için elimizi her zaman taşın altına koyduk. Biz Kırşehir Belediyesi olarak çok genç ve ciddi bir ekiple birlikte çalışıyor projelerimizi beraberce yürütüyoruz. Bizler şehirlerin emaneten yöneticisiyiz. Şehirlerin sahibi sadece biz değiliz. Bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz, şehre karşı sorumluluğumuz var, bu sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Bizim düşüncemiz; ‘En iyi şekilde emanetin gerekliliklerini yerine getirmek’. Belediyecilik anlayışımızın temeli bu düşüncedir. Halkın yaşantısını kolaylaştırmak ve kalıcı işler yapmak peşindeyiz. Belediyecilik yürek ister, kararlılık ister. Biz bu şehrin geleceği için elimizi her zaman taşın altına koyduk. Kırşehir’de 40 yılın ardından altyapıda ciddi problemler doğdu. Belediye olarak altyapıya önem verdik. Ciddi bir yatırımı şehrin altyapısı ve geleceği için adeta toprağın altına gömdük. İnşa ettiğimiz isale hattıyla Kırşehir’de kesintisiz suya güvence sağladık. Herkes şunu söyler: Belediye Başkanları altyapı yatırımı yapmaz, tereddüt eder, çekinir. Ancak biz risk alarak şehrin dört bir yanında altyapı yatırımı hayata geçirdik. Kazılar yaptık. Yağmursuyu, kanalizasyon, içme suyu hatları döşedik. Kar kış, yağmur çamur demeden altyapı yatırımlarını sürdürdük ”dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı