"Hizmetlere İmza Atmaya Devam Edeceğiz!"

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan: “24 Haziran’da tek başına iktidar olarak yeniden yolumuza devam edeceğiz.”

İlçeler 8 Haziran 2018 20:12
"Hizmetlere İmza Atmaya Devam Edeceğiz!"
-A +A

         AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan’ın yaklaşımları ve samimiyetleriyle vatandaşlardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.
     Seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Kendirli ve Erkan’ın samimi halleri vatandaşın da takdirini kazandı.
     Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden milletvekili adaylarına ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar ise destek sözü verdi.
     Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde de bulunan Kendirli ve Erkan, istişarenin önemine vurgu yaparak, 24 Haziran’da önemli bir seçimin yapılacağını, ülkenin huzurunun ve istikrarın her şeyden önde olduğunu kaydettiler. AK Parti’nin 16 yılda Türkiye’de büyük hizmetlere imza attığını dile getiren Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, 16 yıl boyunca Türkiye’nin AK Parti iktidarlarıyla birlikte büyük kazanımlar elde ettiğini söylediler.
     Ülkenin hızla kaosa sürüklenmek istediğini ifade eden ve vatandaşlarda Türkiye’nin huzuru, refahı ve istikrarı için mutlaka AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğine ve Kırşehir’de iki milletvekilini meclise göndereceklerine inandıklarını dile getirdi.
     AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan ise yaptıkları açıklamada, Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini ifade ederek, “Son 16 yılda Türkiye’nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için attığımız adımlar, ülkemizin çehresini değiştirdi. Şu anda ise Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 16 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için sizlerin yanındayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek hizmetlere imza atmak için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştular.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/15%20%C5%9Eubat%20%C3%87%C4%B1nar-1(1).jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı