"Hizmetlerimiz Önemli Adımlarımızdır!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hizmetleriyle şehrin geleceğine yönelik önemli adımlar attıklarını belirtti.

Kırşehir Haberleri 30 Nisan 2018 19:13
"Hizmetlerimiz Önemli Adımlarımızdır!"
-A +A

         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hizmetleriyle şehrin geleceğine yönelik önemli adımlar attıklarını belirtti.
         Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Aşıkpaşa Mahallesi, Şehit Ahmet Doğangün ve Zübeyde Hanım caddelerinde yapılan asfaltlama ve park çalışmalarını yerinde incelediğini, esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşların fikirlerini aldığını bildirdi.
         Vatandaşların taleplerinin yerel yönetimler için önemli olduğunu ve çalışmanın yanı sıra ortak akılla hareket edilmesi, hesap verilmesi gerektiğini vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti: "Ana caddelerin yanı sıra mahallelerde de asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. En büyük amacımız Kırşehir için hep en iyisini, en güzelini yapmak. Bütün bu projeler bittiğinde Kırşehir Türkiye'nin en yaşanabilir şehirlerinden biri olacak. Bitirdiğimiz projeleri hiçbir zaman yeterli görmedik. Kırşehir'e hizmet etmek için genç bir ekiple gece gündüz çalışıyoruz. Projeleri gerçekleştirmek ne kadar önemliyse, bittiğinde bu projeleri hayata geçirebilmek ve sahiplenmek de çok önemli. Biz projelerimizi yaparken bütün bu unsurlara dikkat ediyoruz."
         Bahçeci, Kırşehir'in yaşanabilir, değişen, gelişen ve modern bir şehir olması yolunda adımlar atarak çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak, "Hizmetlerimizle şehrin geleceğine yönelik önemli adımlar atıyoruz. Ortak akılla hareket ediyor, vatandaşımızın taleplerine göre projeler üretiyoruz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak : (AA)

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı