"Kalıcı projeleri hayata geçirmeyi ilke edindik"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci on yılda Kırşehir’e kalıcı projeleri hayat geçirmeyi ilke edindik.

Kırşehir Haberleri 18 Aralık 2018 14:48
"Kalıcı projeleri hayata geçirmeyi ilke edindik"
-A +A

        Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci on yılda Kırşehir’e kalıcı projeleri hayat geçirmeyi ilke edindik.
Başkan Bahçeci, "Gelişen ve değişen çehresiyle Türkiye’nin örnek şehirlerinden biri olma yolunda ilerleyen Kırşehir, fark yaratan belediyecilik hizmetleriyle artık daha güzel ve daha huzurlu hale geldi" dedi.
           Azimle, ara vermeden  çalıştıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, "On yılda Kırşehir’i geleceğe taşıyacak kaliteli ve modern hizmetler sunma gayretinde olduk. 2009 yılından itibaren Kırşehir Belediyesinin önemli projelere imza attığını belirten Başkan Bahçeci, ‘Yapılmaz denen projeleri hayata geçirdik.Alt ve Üstyapıda önemli çalışmalar yürüttük. Kent içerisindeki yollarda sıcak asfalt uygulaması yaptık. Ayrıca, yeşil alan ve yol düzenleme çalışmaları yaptık. Kentsel dönüşümden, meydan projelerine, sosyal alan çalışmalarından, içme suyu teminine, dev yeşil alan çalışmalarına kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor.
         İnşallah yeni dönemde de çalışmalarımızla hemşerilerimizin hizmetine sunacağız" şeklinde konuştu.
Belediyemiz, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluşturdu. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Başkanı Bahçeci "Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
          Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek" dedi


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı