“Kapım Sonuna Kadar Halka Açık Olacak!”

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya 24 Haziran seçimleri öncesi vatandaşa verdiği sözleri tutuyor.

Kırşehir Haberleri 2 Temmuz 2018 19:12
“Kapım Sonuna Kadar Halka Açık Olacak!”
-A +A

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya 24 Haziran seçimleri öncesi vatandaşa verdiği sözleri tutuyor. Masbatasını alan ve TBMM’ye kaydını gerçekleştiren Yıldırım Kaya bilindiği gibi mecliste Kırşehir’in ve Kırşehirlilerin de sesi olacak. Milletvekili seçildiği takdirde mecliste vatandaşa kapısının sonuna kadar açık olduğunu  seçim öncesi gerçekleştirdiği bütür ziyaretlerinde söyleyen Kaya bu sözlerini ispatlar niteliğinde Twitter’dan bir açıklama yaptı.
Kaya “TBMM oda numaramız belli oldu. Halkla ilişkiler Binası F Blok114 nolu odada çalışmalarımızı yürüteceğiz. Kapımız tüm halkımıza, 81 milyona sonuna kadar açık” ifadelerini kullandı. Bu twit kısa bir süre sonra birçok beğeni alırken Ankaralılar ve Kırşehirliler Yıldırım Kaya’yı tebrik ettiler. Ankara’da yaşayan Kırşehirliler heyecanla Kırşehir Evi projesinin hayata geçirilesini beklerken hatırlanacağı üzere CHP Ankara 2. Bölge Milletvekili Yıldırım Kaya, “Kırşehirlilerin Çankaya’da istediği Kırşehir Evi başımın gözümün üstüne. Turgut Altınok Keçiören’de Kırşehirliler Vakfı’na arsa veriyor da Yıldırım Kaya milletvekili olacak buraya bir Kırşehirliler Evi yapılmasına öncülük etmeyeceğim; olur mu öyle şey? Bunun hiçbir mümkünatı yok” dedi.
Bu sözlerin üzerine merakla sandık sonuçlarını alan ve Kırşehirli Yıldırım Kaya’nın vekil olduğunu öğrenen Kırşehirlilerin Kırşehir Evi’nin hayata geçirileceği günü beklediği öğrenildi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı