SICAK HABER

"Kimseyi Kimseden Ayrı Tutmuyorum!"

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği yepyeni projelerle Kırşehir’in değerine değer katmaya devam eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek onların dertlerini dinlemeyi sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 19 Temmuz 2018 19:12
"Kimseyi Kimseden Ayrı Tutmuyorum!"
-A +A

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği yepyeni projelerle Kırşehir’in değerine değer katmaya devam eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek onların dertlerini dinlemeyi sürdürüyor. Başkan Bahçeci aynı zamanda belediye çalışmaları ve yapılacak projeler hakkında esnaf ve vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunuyor.
Ekibiyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Bahçeci, çarşıdaki farklı yerlerde esnafı ziyaret ederek, onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Belediye çalışmaları ve projeler ilgili olarak da esnaf ve vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Bahçeci, “Çarşıda esnafımızı ziyaret edip hasbihal ettik, seçim sonrası daha sakin ve sohbet ederek gezme fırsatımız oluyor.  Fırsat buldukça esnafımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz, yürüyerek çarşıda dolaşıyoruz ve bu sayede karşılaştığımız hemşerilerimizle de sohbet etme fırsatımız oluyor.
Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Hizmet üreterek Kırşehir’idaha da büyütmek. Biz her daim halkımızın ve esnafımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın, esnafımın bir sıkıntısı varken, bizler rahat edemeyiz. Kırşehir halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Kırşehirlilerin daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesidir” dedi. 
“HİÇBİR KIRŞEHİRLİ KARDEŞİMİZİ BİRBİRİNDEN AYIRMIYORUM”
“Kırşehir’i huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Bahçeci, “Hiçbir Kırşehirli kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu” şeklinde konuştu.
Ahilik kültürünün günümüzdeki temsilcisi olan esnaflarla sıkı bir diyalog içerisinde çalışmalar yapacaklarını dile getiren Başkan Bahçeci, bundan sonra da periyodik olarak esnaflarla birlikte onların yaşanılan sorunlar ve ortak çözüm önerileri konusunda da görüş alışverişlerini sürdüreceklerini ifade etti.
Ziyaretler sırasında, ‘kapımız da gönlümüz de herkese açık açık’ vurgusu yapan Başkan Bahçeci, gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanıyor. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı