"Kırşehir Büyüyecek Ve Makus Talihini Yenecek!"

Kırşehir Milletvekili, görev sürelerinin 24 Haziran'da sona ereceğini belirterek kendisine destek olan Kırşehirlilere teşekkür etti.

Kırşehir Haberleri 24 Mayıs 2018 20:12
"Kırşehir Büyüyecek Ve Makus Talihini Yenecek!"
-A +A

         Kırşehir Milletvekili, görev sürelerinin 24 Haziran'da sona ereceğini belirterek kendisine destek olan Kırşehirlilere teşekkür etti.
         Arslan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "1 Kasım 2015 tarihinde partimizin, teşkilatımızın ve halkımızın teveccühleri ile başladığımız, milletimize ve ülkemize hizmet yolculuğunu, 24 Haziran tarihi itibariyle nihayete erdirmiş olacağız.
         Bu süre zarfında zamanımızı tamamen Kırşehir’in gelişmesi, kalkınması ve ihtiyaç duyduğu yatırımların gerçekleştirilmesi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu ve Genel Kurulu'nda çalışmalara katkı sağlanması, hemşerilerimizin talep ve sorunlarına çözüm bulunması hususunda değerlendirerek en verimli şekilde çalışmaya gayret ettik.
         Ankara ve Kırşehir bürokrasisinde adeta mekik dokuyarak, bazen telefon diplomasisi ve bazen de bizzat ziyaretlerimizle yatırımların gerçekleşmesine katkı sağladık. Plan ve Bütçe Komisyonu çalışmalarını neredeyse hiç aksatmayarak meclisin ve komisyonunun gündemindeki işlerin verimli yürütülmesi için uğraş verdik.
         Gerek Ankara’da ve gerekse de Kırşehir’den ziyaretimize gelen hemşerilerimizin bire bir sorunlarının çözülmesine çalıştık. Bu yoğun iş ortamı içerisinde gece gündüz demeden vaktimizi en verimli şekilde değerlendirmeye gayret gösterdik.
         Bütün bu çalışmalarımızın sonunda inanıyoruz ki Kırşehir’in ihtiyaç duyduğu yatırımların gerçekleştirilmesi yolunda çok önemli mesafe alarak yatırımların çok önemli bir kısmını gerçekleştirdik. Diğer bir kısmını ise ihale hazırlık aşmasına kadar getirdik. Geri kalan bir kısmının ise alt yapısını oluşturmuş durumdayız. Bu yatırımların bir kısmını kamuoyu ile paylaşırken diğer bir kısmını ise hiç paylaşmadık. Sonuç itibariyle bu yatırımlar hizmete alındıkça Kırşehir büyüyecek ve makûs talihi değişerek önemli bir gelişme sağlayacaktır.
         Öncelikle Kırşehir’e ve ülkemize hizmet yarışında yola çıkmış olan Kırşehir AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkân kardeşimizi tebrik eder,  milletvekilliği adaylığı sureci içerisinde yapacakları çalışmalarda üstün başarılar dileriz. Milletvekilliği süreci içerisinde çok iyi bir uyum yakaladığımız değerli arkadaşım Salih Çetinkaya’ya, Kırşehir Valiliği görevini yürütmüş olan Necati Şentürk’e, Kırşehir Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye, Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu’na, AK Parti İl Başkanlığı görevini yapmış olan Mustafa Kendirli ’ye, AK Parti İl Başkanımız Muzaffer Aslan’a, STK Başkanlarımıza, İl müdürlerimize, Kırşehir yazılı ve görsel medya mensuplarına, birlikte çalıştığımız danışman arkadaşlarımıza ve katkı sağlayan bütün hemşerilerimize teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Bu süreç içerisinde, bize hakları geçen ve üzüp kırdığımız bütün hemşerilerimizden haklarını helal etmelerini diler, bütün Kırşehir kamuoyunu saygıyla selamlarız."
 
 


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı