"Kırşehir'de Hizmet Çıtasını Yükseltiyoruz!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tamamlanan ve devam edene çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı:

Kırşehir Haberleri 27 Temmuz 2018 19:14
"Kırşehir'de Hizmet Çıtasını Yükseltiyoruz!"
-A +A

         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hafta içerisinde gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde hem esnafların sorunlarını dinlediklerini hem de yapılan çalışmalara ilişkin görüşlerini aldıklarını kaydetti.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir halkının olumlu veya olumsuz bütün fikirlerinin kendileri için çok önem teşkil ettiğini ifade ettiği açıklamasında, Kırşehir'de devam eden ve tamamlanan çalışmalar ile hizmette kalite çıtasını yükselttiklerini dile getirdi. Göreve başladığı günden bu yana Kırşehir’in sorunlarına çözüm bulma ve yaşam standartlarını üst seviyelere çıkarılması yönündeki çalışmalarını arttırarak devam ettiren Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, Kırşehir’i daha güzel bir geleceğe taşımak için aynı özveriyle çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edeceklerini ifade etti. Kente değer katacak, modern şehirleşmenin önünü açacak ve insanların yaşamını kolaylaştıracak hizmet ve projeler gerçekleştirmeye çalıştıklarını belirten Bahçeci yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bizler 2009 yılında ilk göreve başlarken her mahallesi ile huzur dolu bir kentin tesisi yolunda kararlı adımlarla yola çıktık. Şehrimizde hayat standartlarını, sosyal yaşamın her alanında daha da yükseğe taşımak en büyük gayemiz oldu. Bu amaçla bir yandan şehrimizin modernizasyonuna çalışırken bir yandan da yeni projeler ve tesislerle Kırşehir’deki değişimi görünür kılmaya çalışıyoruz. Anadolu’nun Parlayan Yıldızı Kırşehir’imiz her şeyin en güzeline layık bu anlayışla modern ve öncü bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek şehrimize birçok alanda hizmet üretmeye çalışıyoruz. Gelecek için Kırşehir için çalışıyoruz insanımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde alnımızın akıyla hemşerilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühü ile vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Biz vatandaşlarımızın birlikteliği ile geleceğe güzel bir şehir taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi şehrimiz ve hemşerilerimiz hizmetin en iyisine layık bizde hemşerilerimize layık olmak için hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki Kırşehir için, hemşerilerimiz için ne yapsak yapalım az bunun için hep daha fazlasını, daha iyisini, daha güzelini yapmaya devam edeceğiz."
         Kırşehir esnafları ise yaptıkları açıklamalarda Kırşehir'in daha modern ve yaşanabilir bir hale gelmesinde büyük emek sarf eden ve gecesini gündüzüne katarak başarılı ekibi ile yaptığı çalışmalar için Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'ye teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Mart%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı