“Kırşehir’de hizmet ve yatırım meşalesini yaktık”

Tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.

Kırşehir Haberleri 5 Mart 2019 11:58
“Kırşehir’de hizmet ve yatırım  meşalesini yaktık”
-A +A

         Tevazu, samimiyet ve gayretle ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.
         "Hizmetlerimizin herkes tarafından taktir görmesi bizi çok mutlu ediyor" diyen Başkan Bahçeci, "Biz Kırşehir’de hizmet, yatırım ve gayret meşalesi yaktık.31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız" şeklinde konuştu.
         Başkan Bahçeci, "Biz şehrimizin sadece bu gününe değil geleceğine de yatırım yapıyoruz.Meselenin memleket meselesi olduğu konusunda hepimiz hem fikiriz. Yeni projelerimizivatandaşlarımıza anlattık, şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek inşallah. Vatandaşlarımızın, kendisi için gece gündüz çalışıp sayısız eserler kazandıranlara sahip çıkıyor olmaları geleceğimiz adına umutlarımızı güçlendiriyor.Türkiye’nin en güzel otobüs sistemini kurduk seçimden sonra kaldıracak dedikodusu yapıyorlar, küçük insanlar kişilerle konuşur dedikodu yapar, büyük insanlar fikirleri konuşur iş yapar" dedi.  
         Sanayi esnafını ziyaret ettiklerini vurgulayan Başkan Bahçeci, "Benim gençliğimin geçtiği sanayi esnafı her zaman çalışana emek verene sahip çıkmıştır. Sanayi Sitesinde altyapısı biten yolların asfaltlama çalışması hızla devam ediyor, sanayide yetişmiş birisi olarak sanayimizin yıllardan beri istediği yol cephesinin açılması dahil tüm sorunlarını çözdük, bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecek. Yeni projelerimizle şehrimiz güzelleşerek büyümeye devam edecek" ifadelerini kullandı.
         "On yıl önce bizler halkımıza neyi vaat etmişsek tek tek hayata geçirdik" diyen Başkan Bahçeci, "on yıllık dönemimizde yaptığımız icraatlar tarihimize ‘Kırşehir’in Şahlanış Dönemi’ olarak geçmiştir. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Kırşehir’i hak ettiği yere taşımak için gün sayıyoruz. Hep birlikte başaracağız" dedi.
         Başkan Bahçeci, “Milleti dert edinmişseniz, milletin beklenti ve ihtiyaçlarını gidermeye meyletmişseniz, hizmet anlayışınızın merkezine insanı oturtmuşsanız, şehrinizin dört bir yanını projelerle kuşatmış ve katma değer üretmişseniz, gönüllere taht kurmuşsunuz demektir. Biz de ekibimizle birlikte on yılda halkımız için seferber olduk, gecemizi gündüzümüze kattık gayret ettik çalıştık. Ve Kırşehir’de bir kez daha gördük ki; halkımız, gayreti ve samimiyeti asla karşılıksız bırakmıyor. Kendimize şiar edindiğimiz tevazu, samimiyet ve gayretle “Gönül Belediyeciliği” iklimini Kırşehir’de dim dik ayakta tutuyoruz. On yıl önce başlattığımız hizmet seferberliğini ise, 31 Mart’ta sizlerden halkımızdan alacağımız güç ve destekle yeniden daim kılacağız inşallah" sözlerini kullandı.
         "Ziyaretlerimizde çalışmalarımızı ve hedeflerimizi konuşarak, hemşerilerimizin öneri ve taleplerini istişare ediyoruz" diyen Başkan Bahçeci, "Hemşerilerimizle ortak heyecanımız Kırşehir’imiz için el birliğiyle, canla başla çalışacağız. Kırşehir’de Memleket İşi Gönül İşi diyerek şehrimiz ve ülkemizin güçlü geleceği için çalışıyoruz. Kırşehir’imiz için hep birlikte Durmak Yok Yola Devam" dedi.
         Memleket sevdasıyla işini gönülden yapıldığı takdirde, gönüller kazanılacağını vurgulayan Başkan Bahçeci, "Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyarette, gönüller yapmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gündem üzerine Kırşehir üzerine konuşarak hasbihal ediyoruz. Rabbim birliğimize zeval vermesin. Rabbim birliğimizi daim etsin. Kırşehir’imizi el birliğiyle daha güzel yarınlara taşıyacağız. Kırşehir’imiz için canla başla hep birlikte çalışacak, vatandaşlarımızla olan gönül köprülerimizi güçlendirmeye, yeni gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz. Halkımızdan aldığımız güçle şehrimizi geleceğe taşıyacağız. 10 yılda Kırşehir’i nerden nereye getirdiğimizi en iyi vatandaşlarımız görüyor ve biliyor. Otobüs sistemimiz devreye girince çarşı daha da kalabalıklaştı, inşallah çok daha güzel olacak. Cacabey Meydanı cıvıl cıvıl, otobüslerin devreye girmesiyle çarşı eskiye göre daha hareketli hale geldi, bu durumdan esnafımız da halkımız da çok memnun, hizmet böyle olur diyorlar. Yeni projelerimizi ve vizyonumuzu anlattık, şehrimizi hep birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Biz Kırşehir’imizin her karışını seviyoruz. Gücümüzü, insanımızın muhabbetinden alıyoruz" şeklinde konuştu.
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1. Soru

1. Soru

11:44 19 Nisan 2019
Soru 4:

Soru 4:

09:02 19 Nisan 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı