"Kırşehir’e sevdalıyız, bu sevgimizi 10 yıldır icraatlarımız ve eserlerimizle gösterdik!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Şehrini seven oraya hizmet eder, hizmet getirir.

İlçeler 19 Mart 2019 11:45
"Kırşehir’e sevdalıyız, bu sevgimizi 10 yıldır icraatlarımız ve eserlerimizle gösterdik!"
-A +A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Şehrini seven oraya hizmet eder, hizmet getirir. Biz Kırşehir’e aşığız diyoruz, biz Kırşehir’i seviyoruz diyoruz. biz Kırşehir’e sevdalıyız diyoruz. Bu sevgimizi 10 yıldır icraatlarımızla, eserlerimizle, şehrimize kazandırdıklarımızla göstermeye çalışıyoruz” dedi.
 
AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu. Başkan Bahçeci, yaptığı açıklamasında kenti gönül belediyeciliği ile zirveye taşıyacaklarını belirtti. İnsanodaklı bir anlayış içerisinde Kırşehir’i projelerle zirveye taşımayıamaç edindiğini vurgulayan Başkan Başkan Bahçeci, seçim sürecinin sonunakadar sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacaklarını söyledi. 
 Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’nin “gönül belediyeciliği” vurgusuyla seçim çalışmalarına gecegündüz demeden devam eden Kırşehir’i mahalle mahalle sokak sokak tek tek dolaşıyor, diğer taraftan da ildeki işyerlerinde esnafları dinliyor.  Bahçeci, esnaf vevatandaşları ziyaret ederek hazırladıkları 41 yeni proje ile ilgili bilgi veriyor. Esnaf ve vatandaşla’ da bir araya gelen  Bahçeci, hem esnafhem de vatandaşlarla uzun süre sohbet ediyor "Memleket işi gönül işi" diyerek ziyaretlerini sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Bahçeci, "Gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılayan, bağrına basan Kırşehirli değerli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğin güçlü Kırşehir'i için canla başla, hep birlikte çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. Kırşehir için ekibimizle hep birlikte çalışıyor, gecemizi gündüzümüze katarak şehrimizin geleceği içinprojeler üretiyoruz. Hayatı kolaylaştıracak 41vizyon projelerimizle Kırşehir’imizin geleceğineemin adımlarla, gönüller yaparak ilerleyeceğiz. Kırşehir'i gönül belediyeciliği ile hep birlikte çokdaha ileriye taşıyacağız. Kırşehirli hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık" dedi.
 'Gönül Belediyeciliği İlkemiz Olacak'' “Gönül Belediyeciliği” ilkesiyle Kırşehir'de on yıldır halkın hizmetkârı olduklarına vurgu yapan Başkan Bahçeci, şeffaf belediyecilikanlayışından asla taviz vermedik bundan sonra da asla vermeyeceklerini söyledi.
Başkan Bahçeci, “AK Partimizle birlikte, eğitim, sağlık,turizm, tarım, hayvancılık, sanayi, kentsel dönüşüm, ulaşım, çevre, kültür, sanat ve sporalanlarında, Kırşehir'e altın çağını yaşattık 31 Marttan sonrada devam edecek. Anadolu'nun Parlayan Yıldızı Kırşehir'in kutluyürüyüşü inşallah 31 Mart seçimleriyle daha da güçlenecek ve daha da büyüyecek.Kırşehir’imize en güzel hizmetleri sunma noktasında gece gündüz demeden çalışmaya büyük birşevkle ve heyecanla koşmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Bahçeci; “AK Parti Genel Başkanımız, Dünyalideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Belediyecilikle ilgili ilkeleri on yıldır bizlerin aynı zamanda yol haritası oldu. Gönül Belediyeciliği ilkesiyle Kırşehir ilimizde halkımızınhizmetkârı olacağız. Vatandaşımızın beklentilerine cevap verip Kırşehirli  hemşehrilerimizin öngörüleriyle katılımcı, şeffaf ve istişare kültürünü esas alan bir anlayışı içerisinde şehrimiziyeniden ihya ve inşa edeceğiz” şeklinde konuştu. 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20Ekim%20Sal%C4%B1-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı