"Kırşehir'i Geleceğe Hazırlıyoruz!"

Kırşehir’de günlük değil geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; "Bizim en temel amacımız ve vazgeçilmez hedefimiz insanımızın yaşamaktan mutluluk duyacağı bir gelecek inşa etmektir. Bu doğrultuda Anadolu’nun Parlayan Yıldızı olan Kırşehir’in geleceğini dikkate alarak projelendirdiğimiz onlarca yatırım Kırşehir’imizin aydınlık

Kırşehir Haberleri 31 Ağustos 2018 19:13
"Kırşehir'i Geleceğe Hazırlıyoruz!"
-A +A

         Kırşehir’de günlük değil geleceğe yönelik projeleri tek tek hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; "Bizim en temel amacımız ve vazgeçilmez hedefimiz insanımızın yaşamaktan mutluluk duyacağı bir gelecek inşa etmektir. Bu doğrultuda Anadolu’nun Parlayan Yıldızı olan Kırşehir’in geleceğini dikkate alarak projelendirdiğimiz onlarca yatırım Kırşehir’imizin aydınlık geleceğinin temel taşları olacaktır" dedi
         Kırşehir’i geleceğe hazırladıklarını ve bu doğrultuda adımlar attıklarını belirten Başkan Bahçeci Kırşehir’i yaşam kalitesi yüksek bir il konumuna getirmek için altyapıdan çevreye, kültürden sosyal doku projelerine kadar pek çok alanda da yatırım yapıldığına dikkat çekti.
         Kırşehir’e sevdalı olduğunu ifade eden ve bu doğrultuda projeler üreterek Kırşehir’in geleceğini en iyi şekilde hazırlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Bahçeci “Belediyecilik maddi değil, manevi bir iştir. Vatanımıza hizmet etmenin temelinde sevda yer alır. Hizmet bir sevdadır. Bizde sevdalısı olduğumuz şehrimize ve memleketimize en iyi şekilde hizmet etme çabası içerisindeyiz. Halkımızdan aldığımız güç ve destekle Kırşehir’i kültür ve sanat, alt yapı, üst yapı, yeşil alan ve sosyal projelerle kalkındırmaya devam ediyoruz. Kırşehir geçmişi olan tohum şehirdir.
         Alt yapı, içme suyu, çevre sağlığı sosyal, kültür ve sanat gibi bir çok alanda önemli yatırımlar gerçekleştiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapılan bu yatırımlarla hızla büyüyen ve gelişen bir şehir kimliği kazanan Kırşehir’de yapacakları daha çok işlerinin olduğunu ve Kırşehir’de başlattıkları hizmet seferberliğinin süreceğini söyledi.
         Başkan Bahçeci "Göreve geldiğimiz günden itibaren zamanı kaynakları en şekilde kullanarak , hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik ve göstermekteyiz. Kırşehir’i daha modern ve çağdaş bir kente dönüştürebilme adına önemli hizmetleri gerçekleştirdik. Kırşehir’i örnek bir yaşam merkezi hakine getirme yolunda , hizmet süremiz boyunca hayata geçirdiğimiz ve bundan sonra gerçekleştireceğimiz proje ve yatırımlarla Kırşehir’i en şekilde geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı