"Kırşehir'i Geliştirmeliyiz!"

İYİ Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarına start verirken, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek Kırşehir'e hizmet etmek üzere yola çıktığını açıkladı.

Kırşehir Haberleri 7 Mayıs 2018 19:11
"Kırşehir'i Geliştirmeliyiz!"
-A +A

         İYİ Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Asaf Kayaoğlu, seçim çalışmalarına start verirken, Çınar Kırşehir Gazetesi'ni ziyaret ederek Kırşehir'e hizmet etmek üzere yola çıktığını açıkladı.
         1996- 2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan İnşaat Mühendisi Asaf Kayaoğlu, 24 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri'nde İYİ Parti’den Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yaptıktan sonra seçim çalışmalarına başladı. Kayaoğlu, hafta sonunda Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aydın Kahraman ile görüştü. Asaf Kayaoğlu, mevcut iktidarın Kırşehir ekonomisine herhangi bir katkılarının olmadığını belirterek Kırşehir Şeker Fabrikası’nın satılmasına tepki gösterdi.
         Kayaoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Kırşehir Şeker Fabrikası'na değinmek istiyorum. Fabrika satılmasın istedik, ama sattılar. Burada stokladıkları şekerleri nereye taşıdılar? Bu stoktaki şekerler kime gidecek? Biz Kırşehir olarak sadece bir yatırım aldık; cezaevi yapıyoruz. Kırşehir'e 280 milyon lira ihale bedelle cezaevi yapıyoruz. Artık cezaevinde 300 tane işçimiz mi çalışır, 10 bin tane çiftçimiz mi yararlanır bunun kararını siz kamuoyuna bırakacağız. İYİ Parti hizmet için geliyor. Partimiz yanlış işlere dur diyecek. Kırşehir'e hizmet getirecek tecrübe, kapasite, birikim hem genel merkezde mevcut; hem de yerel teşkilatlarımızda mevcuttur. Kırşehir hem siyasi anlamda, hem ekonomik anlamda sürekli kan kaybeden bir kent oldu. Yıllardır sadece konuşuyorlar. Her seçim öncesinde verilen vaatler bir sonraki seçimde yeniden dillendiriliyor. Tren yolu gibi, hava alanı gibi, bir çok konu var; tekrar tekrar gündeme geliyor. Kırşehir’in gelişmesi gerekir. Kırşehir'e yatırımlar gelmediği sürece, Kırşehir'de göçü durduramazsınız ve kentin büyümesini sağlamazsınız."


Kaynak : Çınar Haber Merkez

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20OCAK%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı