"Kırşehir için varız ve halkımız için çalışıyoruz"

Seçim startının verilmesinin ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 4 Mart 2019 11:45
"Kırşehir için varız ve halkımız için çalışıyoruz"
-A +A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:
         Seçim startının verilmesinin ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
         Ev ziyareti,  esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretler sürdüren Belediye Başkan Yaşar Bahçeci yeni dönemde de Kırşehir’in yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.
         Hedeflerimize ulaşma yolunda bu seçimlerin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Bahçeci “Kırşehir, ülkemiz için büyük bir değer ve bizler bu değeri her zaman en üst yere getirmek için çalışıyoruz. On yıldır Kırşehir’ de en iyi şekilde belediyecilik yapıyoruz. 31 Mart seçimlerinden sonra da Kırşehir hak ettiği değeri fazlasıyla alacak. Seçim çalışmalarımızda ilimiz için yapılan ve yapılacak projeleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Seçim süresince ve sonrasında sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.
2019 Yerel Seçimleri hazırlıklarına “Gönül Belediyeciliği” sloganı ile başladıklarını daha sonra seçim stratejisinin ana omurgasının “Memleket İşi Gönül İşi” kavramına uygun şekilde oluşturulduğunu vurgulayan Başkan Bahçeci, Esnafımızla ve hemşehrilerimizle buluşmaya, gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. El ele, gönül gönüleKırşehir’imizi sahip olduğu tüm özellikleriyle ileriye taşıyacak, şehrimizin değerine değer katacağız.
         31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız
Memleket İşi Gönül İşi sevdasıyla çıktığımız bu kutlu yolda tüm dava arkadaşlarımızla birlikte şehrimiz için ilk günkü enerjimizle çalışacağız. Hizmetlerimizin herkes tarafından taktir görmesi bizi çok mutlu ediyor, 31 Mart seçimlerinden güçlenerek çıkıp çok daha güzel hizmetlere imza atacağız Allah’ın izniyle. Kırşehir’in geleceği için tek yumruk olmaya devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde hemşerilerimizle 10 yıllık çalışmalarımızı ve yeni projelerimizi değerlendirdik, mesele Kırşehir ise her görüşten insanımız tek yumruk olmayı biliyor çok şükür. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, esnaflarımız dağ gibi arkamızda Allah’ın izniyle, sen çok çalıştın arkana bakmadan çalışmaya devam et diyorlar sağ olsunlar. İnşallah bu çalışma azmi, seçim akşamına kadar artarak devam edecek ve 31 Mart akşamı sandıktan çıkacak zaferle taçlanacak.
HALKIMIZDAN BAŞKA KAPISINI ÇALACAĞIMIZ MAKAM YOKTUR
         Son güne kadar sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmayacaklarını ifade eden Başkan Bahçeci “Oy versin veya vermesin bu şehrin her bir ferdi bizim için değerlidir. Çünkü bizleri başarılı kılacak halkın iradesi ve sağduyusudur. Yeryüzünde bizim onlardan başka sırtımızı dayayacağımız; halkımızdan başka kapısını çalacağımız makam yoktur.
ÖNÜMÜZDEKİ BEŞ YIL İÇİNDE DE ÖNEMLİ PROJELER KAZANDIRACAĞIZ
         Kırşehir’in kimliğine, vatandaşın gönlüne dokunan projeler hazırladıklarını aktaran Bahçeci “Kırşehir’e on yıl önce nasıl büyük projeler ve önemli yatırımlar yaptık ise inşallah önümüzdeki beş yıl içinde de önemli projeler kazandıracağız. Bu ilimizin doğal kalmasına ve büyük bir değer olarak kalmasını sağlayacak projeler olacak. Bizler Kırşehir için varız ve halkımız için çalışacağız” dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/26%20HAZ%C4%B0RAN%20%C3%87AR%C5%9EAMBA-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı