“Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kırşehir Haberleri 6 Mart 2019 12:25
“Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz”
-A +A

       Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir” dedi.
31 Mart seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kılıçözü Sanayi sitesi başta olmak esnafları ziyaret ederek, esnafı dinledi. 31 Mart seçimlerinin önemine değinen Başkan Bahçeci “Milletimizin gönüllerini almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın gönlünde yine biz varız. AK Parti Belediyeciliği var. 31 Mart’tan sonra da Kırşehir AK Parti Belediyeciliği ile halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Halkımıza hizmet AK Partinin işidir. Hizmeti Yaparsa AK Parti Yapar” dedi.
     Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir’imizde on yılda yaptığımız projeleri halkımızın taleplerine göre yaptık. Önümüzdeki beş yıl içinde de Kırşehir’imiz için hazırladığımız 41 vizyon projelerle hizmet çıtasını daha da yukarıya çıkaracağız” dedi.
         Katılımcı bir yönetim anlayışının başarıyı mutlaka beraberinde getireceğini söyledi. On yıldır Belediye Başkanı olarak istişare ve müzakereye verdiği önemin tüm kesimlerce bilindiğini hatırlatan Başkan Bahçeci, “Bizim için önemli olan şehrimizin sorunlarını yine bu şehrin insanıyla birlikte çözüme kavuşturmaktır. Sorunları öncelik ve aciliyet sıralamasına tabi tutup, ardından teker teker çözüme kavuşturuyoruz. Biz bu sıralamayı ise, vatandaşlarımızın beklenti, istek ve talepleri doğrultusunda yapıyoruz. On yıldır Kırşehir’de gözümüz ve kulağımızla sürekli cadde, sokaklarda ve mahallelerdeyiz. Vatandaşımız ne istiyor ve hangi adımı atmamızı bekliyor, ona bakıyoruz. Değerlendirmemizi ona göre yapıyor ve yol haritamızı da ona göre çiziyoruz. 
           Kırşehir Halkımız inanıyorum ki 31 Mart’ta hiçbir projesi olmadan, sadece hamasi söylemlerle nutuk atanlara değil, kentimizin ve ülkemizin geleceğine hizmet eden, gönül belediyeciliği ortaya koyan AK kadroları yine iş başına getirecektir. İşimizi severek yapıyoruz, asla yorulmuyoruz. Gönülleri kazanıp, AK Parti Belediyeciliğini bir kere daha kanıtlayacağız. Önce Millet Önce Memleket diyerek on yıldır sevdamıza, Kırşehir’imize hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.  Gittiğimiz her yerde Kırşehir’de yaptığımız ve yapacağımız 41 vizyon projelerimizi konuşuyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” ifadelerini kullandı.
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
2. Lige 3 Puanla Başladık!

2. Lige 3 Puanla Başladık!

14:44 2 Eylül 2019
Kara Rapor yayınlandı!

Kara Rapor yayınlandı!

17:01 20 Ağustos 2019
Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

Uyan Kırşehir! İlçe Olmuşuz

17:00 22 Ağustos 2019
Bayram Gelmiş Neyime!

Bayram Gelmiş Neyime!

17:01 17 Eylül 2019
Deplasmandan 3 puan

Deplasmandan 3 puan

08:04 16 Eylül 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20Eyl%C3%BCl%20Per%C5%9Fembe-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı