SICAK HABER

"Kırşehir Modern ve Yaşanabilir Bir Şehir Haline Geldi!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de yol yapım çalışmalarının devam ettiğini açıkladı:

Kırşehir Haberleri 14 Ağustos 2018 19:15
"Kırşehir Modern ve Yaşanabilir Bir Şehir Haline Geldi!"
-A +A

         Kırşehir Belediyesi tarafından yolların şehir ulaşımına daha uygun hale getirilmesi amacıyla başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ederken şehir genelinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
         Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; ”Kırşehir’i çağdaş ve modern bir hale getiren estetik ve kent kimliğine uygun projeleri kapsamında mahallelerde eş zamanlı olarak başlatılan düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor” dedi
         Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları da denetliyor.
         Belediye Başkanı Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Kervansaray Mahallesi Aşıkpaşa mezarlığın yanındaki yolda asfalt çalışmamız bitti ve modern bir görünüme kavuştu. Nasuhdede Mahallesi İçme suyu, kanalizasyon, doğal gaz gibi tüm altyapısını bitirdiğimiz, tüm ara sokaklarını beton parke yaptığımız Meytaş Evleri'nin son olarak ta ana yolunu sıcak asfalt yapıp tüm eksiklerini tamamlamış olduk. Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlimizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt ve beton yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmalarını yürütüyoruz" ifadelerini kullandı.
              Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı