"Kırşehir Vizyon Bir Şehir Haline Geldi!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Müftülük civarında faaliyet gösteren esnafların organize ettiği kahvaltı programında esnaflarla bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 20 Haziran 2018 19:14
"Kırşehir Vizyon Bir Şehir Haline Geldi!"
-A +A

         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Müftülük civarında faaliyet gösteren esnafların organize ettiği kahvaltı programında esnaflarla bir araya geldi.
         Kırşehir'in hayata geçirilen projeleri ve yatırımlarıyla örnek gösterilecek bir il haline geldiğini ifade eden Başkan Bahçeci, AK Parti ile Kırşehir'in vizyon bir kent haline geldiğini kaydetti.
         Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, kahvaltı programında emeği geçenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında Kırşehir'de gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin detaylı bilgiler aktardı. Bahçeci 24 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğuna değindiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "24 Haziranda seçime gidiyoruz. Bu seçim ülkemiz için çok önemli. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile gideceğimiz ilk seçim. Aynı zamanda dışarıda ve içerde zorluklarla mücadele verdiğimiz bir dönemde seçime gidiyoruz. 24 Haziranda vereceğimiz karar, ülke açısından son derece kritik. Devlet Bahçeli ile Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz sonrası bir araya geldiler. Mesele devlet ise, mesele ülkemiz ise Türkiye’nin bekası ise her şeyi bir kenara bırakmamız gerekir dediler ve güç birliği yaptılar. Bu güç birliğinin neticesinde bir ittifak kuruldu, Cumhur İttifakı. İnşallah bu ittifak sizlerin desteği ile tüm Türkiye’de güçlü bir destek alacak. Türkiye’nin ayağının tökezlemesini bekleyenler, Recep Tayyip Erdoğan’ın tökezlemesini bekleyenler Allah’ın izni ile 24 Haziranda yine hezimete uğrayacaklar. Recep Tayyip Erdoğan 16 yıldır halkımızın huzurunuzda. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda. Biraz düşünelim on altı yıl öncesine gidelim. Vatandaşın kıymeti var mıydı? Fakirin, fukaranın kıymetini bilir miydi devlet? Şimdi Türk milletinin onuru izzeti her alanda yükseldi, yükselmeye devam ediyor. Bu seçim o kadar kritik bir seçim ki sadece Türkiye’nin sınırlarını ilgilendiren bir seçim değil! Cumhurbaşkanımız Afrin’de operasyon yapmamış olsaydı, orada ki terör yuvalarını kurutmamış olsaydı; PKK, YPG, DEAŞ sürekli sınırlarımızda bombalı araçlarla eylem yapıyor olacaklardı. Ne dedi birileri? Sakin girmeyin Afrin'e! İçinde çıkamazsınız orası bataklık dedi. Kahraman ordumuz, Temel Paşamız 58 günde Afrin’e Türk bayrağını dikti. Allah’ın izni ile 24 Haziranda da hem Kırşehir’de 2-0 yapacağız, hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tertemiz bir sayfa açacağız. Biz sadece milletimize güveniyoruz. Biz sadece milletimizden güç alıyoruz. Amerika ne der diye korkan Cumhurbaşkanı istemiyoruz. Almanlar ne der diye tedirgin olan bir Cumhurbaşkanı istemiyoruz. Biz Recep Tayyip Erdoğan gibi milleti için kimseden korkmadan masaya yumruğunu vuran bir Cumhurbaşkanı istiyoruz."
         Dokuz yıldır sizlere Belediye Başkanı olarak hizmet ediyorum diyen Başkan Bahçeci, "Kırşehir’in 2009 yılındaki halini hepimiz çok iyi biliyoruz. Pazar yerimizin hali içler acısıydı. Yollarımız, sokaklarımız, doğrusu dürüst parkımız yoktu. Kervansaray dağına çöp atıyorduk. Çöpleri temizleyemiyor, yakıyorduk. Rüzgâr estiği zaman tüm şehir toz ve is oluyordu. Yangın çıktığında isi, pisi şehrimize geliyordu. Kılıçözü Deresi'ne bütün şehrin kanalizasyonu akıyordu. Sokak hayvanlarından şehirde adım atacak yer yoktu. Kırşehir umudun kalmamış bir şehirdi. Ankara-Kayseri yolunda pislikten geçilmezdi. Bugün elhamdülillah Pazar yerimizle, terminalimizle, yollarımızla, kent meydanıyla, Ahi Evran Külliyesi, Kent Parkı ile, Neşet Ertaş Kültür Merkezi ile Kırşehir baştan aşağı tekrar inşa edildi. Neşet Ertaş Kültür Merkezi binasını on yıl önce böyle bir bina hayal edebilir miydik? Ama bu kardeşiniz ve ekibi bu işi gerçekleştirdi. Bu işleri Recep Tayyip Erdoğan arkamızda olmasaydı biz bu işleri yapamazdık. Güçlü bir AK Parti hükümeti bizim arkamızda olmasaydı bu işleri hayata geçiremezdik. Sizlerden Türkiye'nin ve Kırşehir'in geleceği için destek bekliyorum. Çalışma yapmamış, proje üretmemiş Kırşehir'in ve Türkiye için bir çivi çakmamışsak zaten bugün karşınızda olamazdık. 24 Haziran siyasilerin hesap verdiği gündür. Bizler Türkiye ve Kıorşehir için kritik bir gün olan 24 Haziran'da sandık başında olacağız. Sizlerin de doğru olanı yapmanızı istiyoruz. Hizmetin partisi olmaz. Alnımızın akıyla 24 Haziran'da sandıktayız. Kırşehir'in geleceğine sahip çıkmalıyız." dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20%C5%9Eubat%20Cuma-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı