SICAK HABER

"Kırşehir Vizyon Sahibi Bir İl Oldu"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de tamamlanan ve devam eden çalışmaları değerlendirerek Kırşehir'in vizyonunun değiştiğini ve daha modern bir il haline geldiğini açıkladı.

Kırşehir Haberleri 1 Eylül 2018 19:14
"Kırşehir Vizyon Sahibi Bir İl Oldu"
-A +A

              Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir'de tamamlanan ve devam eden çalışmaları değerlendirerek Kırşehir'in vizyonunun değiştiğini ve daha modern bir il haline geldiğini açıkladı. 
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehir’i çağdaş ve modern bir hale getiren estetik ve kent kimliğine uygun projeleri kapsamında mahallelerde eş zamanlı olarak başlatılan düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
                Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir" dedi. 
               Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci, Kırşehir Belediyesi'ne bağlı ekiplerin çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüğünü ifade ederek, Kırşehir'in vizyonunu değiştiren projeler geliştirdiklerini ve bu projeleri Kırşehir'i kazandırmak üzere gece gündüz demeden çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Bahçeci açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kırşehirli hemşerilerimize daha iyi hizmet için hafta sonunu hafta içine katarak gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Her gün farklı caddeleri ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımızın beklenti, isteklerini dinliyoruz ve onların taleplerine göre hizmet üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve vatandaşımızın ne ihtiyacı varsa imkânlar ölçüsünde en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarla şehrimiz Türkiye’de adından söz ettiren bir şehir haline geldi. Bu noktada fiziki imkânlarımızı da iyileştirmek, nüfusu artan şehrimize yeni projeler kazandırmak için çalışıyoruz. İnşallah her yönüyle özgün ve önümüzdeki dönemde de şehrimize yakışan bir projeleri hayata geçireceğiz. Şehrimizde yaptığımız tüm projelerde vatandaşlarımızın rahatı, huzuru ve konforu için gayret gösteriyoruz. Çünkü Kırşehirimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu koltukta kaldığımız sürece vazifemizi en iyi şekilde yaparak, şehrimize güzellikler katmaya devam edeceğiz." 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı