"Kucak açtık, Kırşehir'in geleceğini imar ettik"

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Belediye Başkan Yaşar Bahçeci İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis adayları ile bir araya geldi.

Kırşehir Haberleri 23 Şubat 2019 09:10
 "Kucak açtık, Kırşehir'in geleceğini imar ettik"
-A +A

         AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ve Belediye Başkan Yaşar Bahçeci İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis adayları ile bir araya geldi.
         Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen toplantıda meclis adaylarına hitaben birlik ve beraberlik mesajı veren İl Başkanı Aslan, “Bu emaneti teslim aldıktan sonra da Kırşehir’in her karışına eşit mesafede hizmet götüreceğiz inşallah. Ama bunun için sizlere ihtiyacımız var. Sahada birlik beraberlik içinde olalım ve 31 Mart´ın ardından zafere hep birlikte ulaşalım. Çünkü AK Parti ile Türkiye´nin kaderi şuanda birleşmiş durumda. Kırşehir AK Parti tarafından yönetiliyor. Kırşehir’in kaderi de şuan AK Parti ile eşleşmiş durumda. Kırşehir’imizin, halkımızın bize ihtiyacı var. Böyle bir durumda hepimiz elimizden geleni yapalım dedi.
         Müracaat yapan kişilerin hepsinin birbirinden nitelikli, vasıflı ve donanımlı kişiler olduğunu söyleyen Belediye Başkan Yaşar Bahçeci, Belediye Meclisi Adaylarımız ve İl Genel Meclisi Adaylarımız ile güzel bir toplantı gerçekleştirdik, inşallah şehrimize güzel hizmetlere imza atacağız, Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.Bu bizler ve partimiz adına elbette gurur. Böyle bir sorumluluğu almak için yola çıktığınız için hepinizi tebrik ediyorum, kutluyorum.” dedi.
         Belediye meclisi üyelerine çeşitli görevler verileceğini söyleyen Başkan Bahçeci, “Bu dönem ki belediye meclis üyelerimiz yedekler de dahil sadece toplantıdan toplantıya görev yapmayacaklar. Her birine sorumluluklar vereceğiz. Tüm mahallemizin sorunlarını sıkıntılarını her şeyini o arkadaşlar takip ederek koordinasyonlarını sağlayacak ve de en verimli, en mükemmel hizmetleri onların performanslarıyla ortaya koyacağız.” ifadelerini kullandı.
         Toplantıda 10 yıllık dönemde yaptığı çalışmalardan kısaca bahseden Başkan Bahçeci ''Belediye Meclisinde 10 yılda çok uyumlu bir çalışma yürüttük. Sorumluluğumuzu hep yürekten hissederek layıkıyla taşıdık.  Çok güzel meclis çalışmalarımız oldu. Meclisimizde de her zaman birlik ve beraberliği muhafaza ettik. Alacağımız bütün karalarda sağduyulu olmaya, yanlış yapmamaya özen gösterdik. Çok güzel işler, çok güzel çalışmalar yapıldı. İnanıyorum ki alabileceğimiz en yüksek oyla bu seçimden de başarıyla çıkıp, en yüksek oranda meclis üyesi alacağız" diye konuştu.
         Kırşehir’de 2009 yılında kucaklayarak vatandaşla yapılan istişare toplantıları sonrası imar ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yılda 7’den 70’e Kırşehirlilerin gönüllerinde Belediye hizmetleri ile siyasi ayrışma yaşatmadan olduklarını söyledi.  31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin kampanya süreci çalışmalarını da halkla istişare toplantılarında geçiren Belediye Başkanı Bahçeci, “Dinledik, teşhis ettik ve şehrimizde yaşanan sorunlara çözüm yolu ürettik. Şehrin her köşe başında dokunduğumuz bir gönül sıktığımız bir el yürekten hissettiğimiz sevdamız oldu.”dedi.  Kırşehir’de Belediye tarihinin üst üste üçüncü kez seçilen ilk Belediye Başkanı olma unvanının da sahibi olarak vizyon 41 projeyi hayata geçirmek istediğini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Gönül’den gelen Kırşehir aşkı ile hareket ederek, şehrimizi on yılda el birliğiyle nasıl vizyon sahibi yaptıysak bundan sonrada ileriye taşıyacağız.  Kırşehir’imizde şehrimizin belirli bölgelerinde esnafımız ile sokakta düşüncelerini aldığımız her kişiyi ve kuruluşu ziyaret ediyoruz. Aramızda güçlü bir bağ kurduk. ‘Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz’ Şehrimize yaptığımız hizmetleri ve yeni projelerimizi anlatıp destek talep ediyoruz" diye konuştu.  Ortak akıl prensibinden vazgeçmeden Kırşehir’i imar ettiklerini belirten Belediye Başkanı Bahçeci, açıklamasını şöyle sürdürdü;  “Vatandaşımıza sunulan her hizmetin farkındalığının çözüm odaklı olması geleceğe yönelik daha fazla hizmet üretmek adına bizlere yol gösteriyor. Fikirlerini, önerilerini bizlerle paylaşan hemşerilerimin önerilerine bizler teknik olarak katkı sunuyoruz.  Bizlerde halkımızın beklentilerine cevap verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Halkın hizmetkarı olmak için vatandaşlarımızla gönül birlikteliği yapıyoruz. Kırşehir’imize hizmet etmek, halkımızın hizmetkarı olmak bizim en büyük mutluluğumuzdur. Halkımız her seçimde ve her süreçte yanımızda oldu. Bizlere güç kazandır ve çıktığımız bu kutlu yolda sürekli Kırşehirli hemşerilerim bizlerle birlikte yürüdü. İnşallah 31 Martta da beraber yürüyecek. Biz de bu yol arkadaşlığımızı, gecemizi gündüzümüze katarak Kırşehir’i hizmetle perçinledik, taçlandırdık. Anadolu’nun parlayan yıldızı Kırşehir’i hep birlikte geliştirdik, dönüştürdük ve değiştirdik.”


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Kırşehir'de Deprem!

Kırşehir'de Deprem!

12:58 6 Haziran 2019
Doğa EŞARP

Doğa EŞARP

13:04 29 Mayıs 2019
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20HAZ%C4%B0RAN%20PAZARTES%C4%B0-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı