"Maaşlar Asgari Ücretin Üzerindedir"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir Belediyesinde işçi kardeşlerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerindedir” dedi.

Kırşehir Haberleri 19 Aralık 2018 15:38
"Maaşlar Asgari Ücretin Üzerindedir"
-A +A

       Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir Belediyesinde işçi kardeşlerimize ödenen maaşlar asgari ücretin üzerindedir” dedi.
            Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırdığı şirket personellerinin maaşlarını asgari ücretin yüzde 10 ile yüzde  140’ı üzerinde ödediklerini, hiçbir çalışanın asgari ücret almadığını belirtti.
Başkan Bahçeci, "Görevde bulunduğumuz 10 yıl içinde en büyük gayretimiz işçi maaşlarının zamanında ödenmesi oldu. Alın teri kutsaldır ve biz de bunun gereğini yerine getirdik. Gelir-gider dengemizi iyi sağladık ve maaşları zamanında ödeyerek hiçbir çalışanımızı mağdur etmedik.Bunun yanında hiçbir işimizi aksatmadık. Hatta çok sayıda fiziki ve sosyal projeyi tamamlayıp halkımızın hizmetine sunduk. Hizmetlerimizde en büyük pay sahibi olan işçi kardeşlerimizin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Bahçeci "Kırşehir belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz. Bizde Kırşehir’in seçilmiş Belediye başkanı ve bu ailenin reisi olarak on yıldır ailemizi büyütmek, genişletmek, hem ailemizdeki her ferdimizin iaşesinden tutunda, maaşını günüde alması bütün sosyal hakları her şeyi ile geliştirmeye çalışıyoruz. Hem bir yandan belediyemizi ve ailemizi büyütüyoruz, hem de bir yandan da Kırşehir’imizi güzelleştirip, geliştiriyor ve büyütüyoruz. En üsten en aşağıya kadar çalışan kardeşlerimizin çok büyük katkısı var. Allah hepsinden razı olsun. Belediye olarak çalışanların haklarını son kuruşuna kadar ödüyoruz. Hiçbir çalışanımızı şimdiye kadar mağdur etmedik" ifadelerini kullandı.  
 
 


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/14%20Ekim%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı