"Makam ve Mevkiler Gelip Geçicidir"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 17 Aralık 2018 14:20
"Makam ve Mevkiler Gelip Geçicidir"
-A +A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,  gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Bahçeci; "Aktif belediyecilik anlayışını benimsediğimiz için çalışmaları yerinde görmek ve ihtiyaçları gidererek ilerlemeye özen gösteriyoruz" dedi.
Kırşehir’i vatandaşlarla birlikte yönettiklerini ifade eden Başkan Yaşar Bahçeci; "Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan Kırşehirliye layıkıyla hizmet edebilmektir. Bu şehir bizim. Birlik ve beraberlik içerisinde bu kadim şehri hak ettiği yerlere taşımalıyız. Küçüklerin abisi, büyüklerin bir evladıyız. Bu noktada Kırşehir halkından aldığımız enerji bize daha da heyecan veriyor. Mesaimizin büyük bir bölümünde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Mümkün oldukça onlarla iç içe olmaya gayret gösteriyoruz. Belediye çalışmalarında onların istek ve talepleriyle planlamalarımızı oluşturuyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden beri şehrimizi vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz. 14 Mahallemize hizmet götürme noktasında büyük bir özveri ile çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.
BELEDİYE ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Kırşehir’in dört bir yanında çalışmalarımız devam ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci ‘Bir taraftan kilitli taş bir taraftan asfaltlama çalışmalarıyla şehrimizin tüm mahallelerinde olacağız. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Kırşehir’de önemli hizmetler gerçekleştirdik. Açtığımız yeni yollarla şehrimiz büyüyor ve gelişiyor. Bunun yanı sıra kilitli taş ve asfalt çalışmalarımızla sorunları bir bir çözüme kavuşturuyoruz’’ ifadelerini kullandı.         
AKTİF BELEDİYECİLİK YERİNDE GÖREREK YAPILIR
Göreve geldiği günden itibaren saha çalışmalarını bizzat takip ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,  "Aktif belediyecilik anlayışını benimsediğimiz için çalışmaları yerinde görmek ve ihtiyaçları gidererek ilerlemeye özen gösteriyoruz. Belediyemiz ve mahalle sakinleri arasında köprü olan muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. İlk günden itibaren çalıştığımız için de doğru adımlar atmayı başarıyoruz. Yönetim prensibimizin temelinde daha güzel ve yaşanılabilir Kırşehir’in oluşumu var" şeklinde konuştu.

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/19%20A%C4%9Fustos%20Pazartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı