SICAK HABER

"Nefes Kredisi, Sıkıntıyı Hafifletecek"

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu Nefes kredisi ile ilgili açıklamalarda bulundu

Kırşehir Haberleri 11 Nisan 2018 19:14
"Nefes Kredisi, Sıkıntıyı Hafifletecek"
-A +A

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve DenziBank Kırşehir Şube Müdürü Nazlı Canlı, TOBB Nefes Kredisi ile ilgili Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda basın toplantısı düzenlediler. 
         Başkan Selahattin Ekicioğlu, basın toplantısında yaptığı konuşmada, DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve Kırşehir Şube Müdürü Nazlı Canlı’ya teşekkür ederek, "KOBİ’lerimizin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faizleridir. Bu nedenle ülkemiz ve şehrimiz ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TOBB Nefes Kredisi projesi hayata geçirilmiştir. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimizin; 3 Nisan tarihinden itibaren Odamızdan faaliyet belgelerini alarak Nefes Kredisi için Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve DenizBank Şubelerinden herhangi birine başvuru yapmaları yeterlidir. Kredinin limiti 50 bin lira olup, kredinin brüt aylık faiz oranı yüzde 0.99 ve masraf ücreti en fazla 48 lira olacaktır. Kredi Garanti Fonu, Nefes Kredisi Projesi kapsamında KOBİ’lerimize yüzde 80 oranında Hazine destekli kefalet sağlayacak ve üyelerimize kefil olacaktır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimize finansmana erişim konusunda destek olacak olan Nefes Kredisi kampanyasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. 
         DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör de yaptığı konuşmada şunları söyledi: "DenizBank olarak, KOBİ ve esnafımızın gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalışıyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Selahattin Ekicioğlu’nun da belirttiği üzere TOBB Nefes Kredisi’nin limiti 50 bin lira olup, kredinin brüt aylık faiz oranı yüzde 0.99’dur. 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren, sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olacaktır. DenizBank olarak ülkemizin her yerindeki KOBİ’lerin yanında yer almaya, onların finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz."


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/24%20Nisan%20%C3%87ar%C5%9Famba-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı