"Nefes Kredisi Nefes Aldıracak!"

Kırşehir Ticaret Borsası Neşet Yavuz'dan açıklama

Kırşehir Haberleri 9 Nisan 2018 19:07
"Nefes Kredisi Nefes Aldıracak!"
-A +A

         Kırşehir Ticaret Borsası üyelerinin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla 2017 yılında başarı ile gerçekleştirilen TOBB Nefes Kredisi Projesi bu yıl da devam edecek.
        Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz şunları söyledi: "Kırşehir Ticaret Borsası üyeleri; Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB), Ziraat Bankası, Denizbank, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım işbirliğinde hayata geçecek olan TOBB Nefes Kredisi'ne 2 Nisan tarihinden itibaren başvuru yapılabiliyor. Kredinin kefaletinin Kredi Garanti Fonu tarafından verilecek Nefes Kredisi'nde alt limit 50 bin lira, üst limit 200 bin lira olacak ve Borsa üyeleri krediyi ilk 6 ay sadece faizlerini ödeyecek olup daha sonra aylık yüzde 0,99, yıllık yüzde 8,50 faiz oranından 12 ay eşit taksitli 1 yıl vadeli olarak kullanacaklar."
        Başvuru yapmak isteyen üyelere öncelikle Kırşehir Ticaret Borsası'ndan yapılan açıklamada, “TOBB Nefes Kredisi Başvurusu İçindir ibareli faaliyet belgesi alacaklar ve bu belge ile bahsi geçen bankanın herhangi bir şubesine giderek bankanın talep edeceği kredi evrakları ile müracaat edecekler. KOBİ’lere Nefes Kredisi önemli bir destek olacak. Borsamız, üyelerinden aldığı gücü yine üyeleri için kullanmaktan büyük memnuniyet duymaktadır. Verilecek kredinin piyasaları canlandıracağını düşünüyoruz" denildi.


Kaynak : Çınar Haber Merkezi

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/21%20Mart%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı