"Önce millet, önce memleket sevdasıyla geleceğe"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ustalık döneminde Kırşehir'in geleceğe taşıyacaklarını söyledi

Kırşehir Haberleri 20 Şubat 2019 12:28
 "Önce millet, önce memleket sevdasıyla geleceğe"
-A +A

            Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hayata geçirilecek olan 41 proje ile Kırşehir'in geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğini kaydetti. 
              Bahçeci açıklamasında; "Memleket İşi Gönül İşi diyerek gönüller yapmaya, projelerimizi aktararak istişarelerde bulunmaya devam ediyoruz. Kırşehir’imiz için durmak yok yola devam diyoruz" şeklinde konuştu. 
             Başkan Bahçeci, "Terme Caddesi civarı esnaf ziyaretlerimizde, esnafımız son 10 yılda Şehrimizde yaşanan gelişme ve güzelleşmenin farkında çok şükür" dedi.
           "Terme Caddesinde esnaf ve hemşerilerimizle devam eden çalışmalarımızı ve projelerimizi konuşarak, öneri ve düşüncelerini dinliyoruz" diyen Başkan Bahçeci, "Geleceğin kentini ortak akılla oluşturacak, Kırşehir’in için canla başla çalışacağız. Kapılarını, gönüllerini, muhabbetlerini açan esnaf kardeşlerimizin samimi sohbetiyle hemhal olduk. Kapı kapı hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, gönül köprüleri kuruyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek projelerimizi ve çalışmalarımızı aktarıyoruz.
              Daha güzel, daha yaşanabilir ve daha güçlü bir Kırşehir için çalışarak şehrimizi geleceğe taşıyacak 41 vizyon yeni projelerimizi paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın ve hepimizin ortak sevdası Kırşehir. Kırşehir için birlikte çalışmaya, birlikte değer üretmeye devam edeceğiz. Mahallemizin, semtimizin, kültürümüzün temel yapı taşlarından biri, dayanışmanın adıdır esnafımız. Terme Caddesinde esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek, alışveriş yapan hemşehrilerimizle sohbet ettik, öneri ve taleplerini dinledik.
             Hepimizin ortak heyecanı Kırşehir’imiz için hemşerilerimizle projelerimizi ve çalışmalarımızı konuştuk. Önce Millet Önce Memleket sevdasıyla, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi geleceğe taşıyacağız.
           On yılda Kırşehir için birçok güzel ve köklü çözümler sunan projeler gerçekleştirdik. Uzun yıllardır konuşulan ama çözülemeyen birçok sorunu çözdük ve projelerimizi hizmete aldık. Belediye olarak, tüm şehre proje ve hizmet yaptık. On yıl önceki Kırşehir ile şimdi Kırşehir arasındaki farkı görüyoruz. Çok şükür birinci ve ikinci dönemlerimize iyi bir başlangıç yaptık ve her iki dönemde de güzel yatırımlar gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonra hep beraber yürüyüşümüze devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/18%20May%C4%B1s%20Cumartesi-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı