SICAK HABER

"Onların Mutluluğu, Bizim Mutluluğumuzdur!"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, mahalle konaklarını ziyaret etti

Kırşehir Haberleri 24 Temmuz 2018 19:15
"Onların Mutluluğu, Bizim Mutluluğumuzdur!"
-A +A

         Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Kervansaray Mahallesi Kurs Merkezi, Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezi yaz döneminde de kurslarına devam ediyor.
         Bu merkezleri ziyaret eden ve kursiyerlerle sohbet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Belediye Gençlik Merkezimizi ziyaret edip kurslara devam eden gençlerle sohbet ettik, güzel ve güvenilir bir ortamda 23 branşta 33 grupla gençlerimizin yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmesi için gayret ediyoruz. Bahçelievler Nene Hatun Mahalle Konağımızı da ziyaret ettik, yavrularımızın kendini iyi yetiştirmesi için kurslarımız aralıksız devam ediyor. Kervansaray Konağımızda da keyifler yerinde, çocuklarımızın mutluluğu bizi de çok mutlu ediyor. 
         Belediyemiz yapmış olduğu projelerin tamamlayıcı unsuru insan unsurudur. Çünkü hayata koyduğumuz projelerde insan faktörü olmazsa o projeler başarısızı sayılır. Binaların tek başlarına bir bina olarak kıymeti yoktur. Eğer bu binaların içine insanları da katabiliyor isek başarılı olmuş oluruz” dedi.
         Başkan Bahçeci, “Çok şükür ki bizim hayata geçirdiğimiz bütün projeler vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi topluyor. Kervansaray Mahallesi Kurs Merkezimiz, Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezimiz, Aile Yaşam Merkezimiz ve Belediye Gençlik Merkezimiz de yaz döneminde açtığımız çeşitli alanlardaki kurslar bayanlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımız tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Çocukların, gençlerin ve hanımların gözlerindeki mutluluk beni çok mutlu etti. Her zaman söylediğim bir şey var. Herkesin en az bir müzik ve spor dalında kendini geliştirmesi çok önemli. Bizlerde bunu gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek nesillerin eğitim, sosyal, kültürel ve kişisel alanda kendilerini geliştirmeleri için her alanda kurslar düzenliyoruz. Kurslarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum ve velilerimize daha çok katılımın olması için sesleniyorum. Çocuklarımızın hem güvenli bir ortamda hem de sağlıklı bir ortamda kendilerini geliştirip eğitebilecekleri alanlar yaptık. Bu alanlara katılımının ve katılımın ardından sürekliliğin sağlanması da çok önemli. Bizler Türk toplumu olarak prensipler konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz. Başladığımız işleri yarıda bırakma ya da başlamaya cesaret edemiyoruz. Onun için bu kurslara herkesi davet ediyorum” şeklinde konuştu.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20Nisan%20%C3%87%C4%B1nar-1.jpg

Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı