SICAK HABER

"Sandığa gidin ve oyunuzu kullanın!"

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ilçe adaylarını tanıtmak amacıyla kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi.

Kırşehir Haberleri 9 Mart 2019 12:12
"Sandığa gidin ve oyunuzu kullanın!"
-A +A

                İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, ilçe adaylarını tanıtmak amacıyla kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. 
               Gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısına İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Yaşar Nuransoy, basın mensubu ile partililer katıldı.
               Basın mensuplarına 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde parti olarak çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini dile getiren İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen seçime az bir zaman kaldığını ifade ederek tüm Kırşehir halkını sandığa gitmeye davet etti. 
               Seçmenlerin oylarına sahip çıkmasını ve sandıkta seçme hakkını kullanmalarını isteyen Göçen partililere ve katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada şunları aktardı: "Bizim siyasetten hedeflediğimiz şeylerden bir tanesi insanları yakınlaştırmak, insanların ihtiyacını görebilmek, insanları bir araya getirebilmek. Burada farklı düşünceden insanları bir arada görmek bizleri mutlu ediyor. Zaman içerisinde benim ricalarımı kırmayan, bize değer veren sevgili basın mensubu arkadaşlarımızın davetimizi kırmayarak geldikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü onlarla ortak bir konumuz var, o da Kırşehir. Ortak konumuz ülkemiz. Bu konuda görüşlerimizi her zaman paylaşmamıza yardımcı oldukları için minnettarız. Türkiye çok önemli günlerden geçiyor. Mahalli seçimleri yapmak üzere çalışıyoruz. Önümüzde yaklaşık yirmi gün kaldı. İnsanlar geliyor, derdini anlatmaya çalışıyor. Yaptığını veya yapacağını anlatmaya çalışıyor ki böyle olmalı. Kırşehir’de güzel çalışmalar devam ediyor. Bütün partilerin adaylarıyla sokakta karşılaşıyor güzel bir şekilde yaklaşıyoruz. Hepsi de projelerini anlatıyor. Burada tercih elbette vatandaşın. 1 Nisan’da seçim sonucu ne olursa olsun Kırşehir’deki 140 bin kişi yine bir arada yaşayacağız. Biz İyi Parti olarak partimizin lehine olacak ama memleketimizin aleyhine olacak hiçbir işin arkasında olmayacağız. 
                Kırşehir’de merkezde belediye başkanlığı konusunda Cumhuriyet Halk Partisi ile ittifak yaptık ki biliyorsunuz adayımız yok. Bunun haricinde tüm beldelerde de ve Boztepe ve Akpınar hariç tüm ilçelerde adaylarımız mevcut. 
               Yaptığımız ittifak neticesinde Akçakent’te, Mucur’da ve Çiçekdağı’nda Cumhuriyet Halk Partisi aday çıkarmadı. Kaman’da iki parti de aday çıkardık. Belde olarak da Özbağ, Köseli ve Kurancılı'da İyi Parti'nin adaylarıyla seçime gidiyoruz. 
                Kaman’da İyi Parti Adayı Şuayip Ata, Çiçekdağı’nda Ramazan Parlak, Akçakent’te Uğur Aytekin, Mucur’da Ali Umut Şahin, Özbağ Belediye Başkan Adayımız Hayati Beyazıt, Köseli Murat Taşdemir, Kurancılı Hasbin Tekeş arkadaşımız. Hepinizin desteğine ve yardımlarına ihtiyacımız var. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” 
 

Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/22%20KASIM%20CUMA-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı