"Şehrimizin Her Kesimi İle İstişare Ediyoruz"

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "tüm çalışmalarımızı on yılda vatandaşlarımızla birlikte istişare ederek, gönülden yaptık, gönüller yapmaya da devam ediyoruz" dedi.

Kırşehir Haberleri 19 Şubat 2019 12:17
"Şehrimizin Her Kesimi İle İstişare Ediyoruz"
-A +A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaş buluşmalarında konuştu:
         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "tüm çalışmalarımızı on yılda vatandaşlarımızla birlikte istişare ederek, gönülden yaptık, gönüller yapmaya da devam ediyoruz" dedi.  
“Memleket İşi Gönül İşi” diyerek ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz diyen Başkan Bahçeci,  "Gönüller yapmaya devam ediyoruz. Şehrimizle ilgili istişarelerde bulunuyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Makam sahibi olmak için herkesle pazarlık etmeye değil, milletin gönlünde yer edinmeye gayret ederseniz zor zamanlarda da size sahip çıkarlar. Ziyaretlerimizde şehrimiz ile ilgili güzel bir istişare gerçekleştiriyoruz, yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın vizyonunu anlatıyoruz, şehrimizin her kesimi ile kucaklaşmaya, istişare ederek desteklerini istemeye devam ediyoruz.Sivil Toplum örgütlerimiz, Esnaf ve Vatandaşlarımız ziyaret ederek gelecek dönemde Kırşehir’e kazandıracağımız 41 vizyon projelerimizi ve çalışmalarımızı aktarıyoruz. Hepimizin ortak heyecanı Kırşehir’imiz için çalışmalarımızı paylaşıyor, gönüller yapmaya devam ediyoruz. Biz birlik ve beraberlik içinde oldukça Kırşehir’imizde, Vatanımızda gelecek hedeflerine emin adımlarla yürüyecektir.Tecrübelerimiz, milletimizin umutlarının hizmetkârı olacak. Kırşehir’imiz  için canla başla çalışacak, birlikte şehrimizi çok daha güzel günlere taşıyacağız.Her karesi inançla, azimle yoğrulan Tohum şehir Kırşehir’imiz için hep birlikte tüm gayretimizi ortaya koyacak, yeni dönemde de canla başla çalışacağız. 
Gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılayan, bağrına basan hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğin güçlü Kırşehir’i için canla başla, hep birlikte çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. Kırşehir  içinekibimizle hep birlikte çalışıyor, gecemizi gündüzümüze katarak şehrimizin geleceği için projeler üretiyoruz. Hayatı kolaylaştıracak 41 dev vizyonprojelerimizle Kırşehir’imizin geleceğine emin adımlarla, gönüller yaparak ilerleyeceğiz.Kırşehir’imizi gönül belediyeciliği ile hep birlikte çok daha ileriye taşıyacağız.Kırşehirli hemşerilerimizher şeyin en iyisine layık" dedi.
         Kırşehir’de altyapı, yağmur suyu, içme suyu, kanalizasyon hatlarını baştan aşağı tamamladıklarına değinen Başkan Bahçeci, "Üst yapımızda tamamladık. Vatandaşımız artık altyapısıyla, üstyapısıyla Kırşehir’de güzel bir şekilde hayatını sürdürecek. Artık bundan sonra 50 yıl bir daha alt yapı çalışması görmeyecek. Kırşehir’in temelleri sağlam atıldı. Artık üste ne yaparsak yakışır. Kırşehir’e 10 yılda, uzun yıllar yapılması gereken, hizmetleri verdik. Kırşehir’imize bağlı mahallelerimizde yolların asfaltlanması, mahalle içlerindeki yollara kilit parke taşının döşenmesi, parkların düzenlenmesi, gibi birçok hizmetleri tamamladık. İnşallah önümüzdeki süreçte yoğun bir çalışmayla projelerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımız desteğini görmek bizleri oldukça memnun ediyor. Altyapı noktasında çok yoğun çalışma yapıldı ama zorluğun sonu selamet. Zorluğun sonunda güzellik var" dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Haberin Galerisi
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete


/Resimler/Editor/images/17%20A%C4%9Fustos%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı