“Şimdi Kırşehir’e Hizmet Ve Yatırım Zamanı!”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçmenlere ve ilçe teşkilatlarına yaptığı teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Kırşehir Haberleri 2 Temmuz 2018 19:14
“Şimdi Kırşehir’e Hizmet Ve Yatırım Zamanı!”
-A +A

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli Kırşehir merkez ve ilçelerinde seçmenlere ve ilçe teşkilatlarına yaptığı teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Mazbatasını alarak resmen başvurusunu yapan Kendirli “Şimdi Kırşehir’e hizmet ve yatırım zamanıdır” dedi.
24 Haziran’da yapılan milletvekili seçimlerinde Kırşehir’de 139 bin 890 geçerli oydan 57 bin 230’unualarak Ak Parti’den Mustafa Kendirli  Mucur, Akpınar, Kaman, Akçakent, Çiçekdağı ve Boztepe ilçelerine giderek seçmenlere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
Seçim sonrası AK parti İl Başkanı Muzaffer Aslan ile birlikte teşekkür ziyaretlerini sürdüren Mustafa Kendirli, AK Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti ve tebrikleri kabul etti.Partisine ve kendisine ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür eden Milletvekili Mustafa Kendirli,“Ülkemiz 24 Haziran günü çok önemli bir seçimi yaptı. Hem şehrimizde hem de ülkemizde sıkıntıyaşanmadan huzur içinde bir seçim yaşadık. Seçim çalışmalarımız sırasında ilimiz genelinde yoğun birçalışma yaptık. Son sözü 24 Haziran’da milletimiz verdi. Milletimizin kararı bizim başımızın tacıdır. Biz Ak Parti kadroları olarak milletin hizmetkârıolarak bu yola çıktık, yolumuzdan da inşallah hiç kimse döndüremeyecek. Bu seçim sonucundasevindiren Cumhurbaşkanımızın ilk turda açık ara farkla seçilmiş olması. MilletimizinCumhurbaşkanımıza olan güveni, cumhurbaşkanımız ile yola devam etmesini çok önemsiyoruz. İnşallah24 Haziran seçimleri ülkemize milletimize Kırşehir’e hayırlar getirir. Meclis’te yemin ederek görevebaşladıktan sonra Kırşehir’e ve hemşehrilerime en iyi hizmet vermek için çalışacağım. Şimdi sıra Kırşehir için yatırım ve hizmet zamanıdır. Seçimçalışmalarımızda bizlerin yanında olan, destek ve katkıları geçen bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak : Çınar Kırşehir Haber MERKEZİ

Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Anket

Dikkat Çekenler
Yazarlar
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
E-Gazete
/Resimler/Editor/images/23%20%C5%9Eubat%20Cumartesi-1.jpg
Facebook Twitter
2014 Kırşehir Haber 365 - tüm hakları saklıdırHaber Scripti Haber Yazılımı